واریز و برداشت BUSD از طریق OCBS در Binance.US به حالت تعلیق درآمد


Binance.US اعلام کرد که پس از متوقف کردن سپرده‌های Apple Pay و Google Pay، سیستم صورت‌حساب مشترک و جفت‌های استیبل کوین BUSD را به طور موقت غیرفعال کرده است.

بازوی Binance مستقر در ایالات متحده، Binance.US، برخی از خدمات را در بحبوحه ادامه عدم اطمینان در مورد آشفتگی بانکی جهانی تعطیل می کند.

با توجه به داشبورد وضعیت Binance.US، صرافی ارز دیجیتال ایالات متحده جفت‌های استیبل کوین بایننس USD (BUSD) را از طریق سیستم صورت‌حساب مشترک به نام OCBS در 31 مارس غیرفعال کرد.

اطلاعیه وضعیت بیان می‌کند که خدمات تحت‌تاثیر شامل سپرده‌گذاری و برداشت ارزهای دیجیتال BUSD یا خرید، فروش و تبدیل گزینه‌های رمزنگاری شده است.

Binance.US گفت که این شرکت در حال حاضر در حال بررسی این موضوع است و اشاره کرد که خدمات “به طور موقت به حالت تعلیق درآمده اند.”

منبع: داشبورد وضعیت Binance.US

انتشار OCBS و BUSD در Binance.US اندکی پس از آن صورت می گیرد که این شرکت برخی از خدمات سپرده گذاری دلار آمریکا را در 30 مارس متوقف کرد. طبق داشبورد خود، Binance.US بیان می‌کند که این شرکت طی چند هفته آینده به ارائه‌دهندگان خدمات بانکی و پرداخت جدید تغییر خواهد کرد.

این پلتفرم همچنین از 30 مارس 2023 سپرده های کارت نقدی را برای حداکثر 5 درصد از مشتریان Binance.US متوقف کرده است. Binance.US گفت: “ما در تلاش هستیم تا همه سرویس ها را در اسرع وقت بازیابی کنیم.”

مرتبط با: Kraken برای تعلیق برداشت و سپرده های Plaid از طریق ACH Silvergate

این خبر در زمانی منتشر می شود که بایننس، زیرمجموعه جهانی Binance.US، با اقدام قانونی از سوی کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) مواجه است. در 27 مارس، CFTC از بایننس و مدیر عامل Changpeng “CZ” Zhao به دلیل تخلفات تجاری ادعایی شکایت کرد و استدلال کرد که صرافی به دلیل عدم ثبت نام در رگولاتور به تعهدات خود عمل نکرده است.

Binance.US که در سپتامبر 2019 راه اندازی شد و مقر آن در کالیفرنیا است، به عنوان یک نهاد مجزا از Binance عمل می کند، که به دلیل قوانین محلی در دسترس کاربران ایالات متحده نیست.

اولین مدیر عامل Binance.US، کاترین کولی، ظاهراً یک دادستان فدرال سابق و یک افسر ارشد پلیس در CFTC را به نمایندگی از او در تحقیقات دولت ایالات متحده در مورد Binance.US منصوب کرده است. پس از ترک Binance.US در ژوئن 2021، کولی در مورد مکان خود در رسانه ها سکوت کرد و چیزی در توییتر به اشتراک گذاشت.

مجله: سکه‌های ناپایدار: خطرات کاذب، بانکی و سایر خطرات ظاهر می‌شوند


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید