سناتور آمریکایی تد کروز، با استقبال از بیت کوین، می خواهد تگزاس به یک واحه ارزهای دیجیتال تبدیل شود.

سناتور آمریکایی تد کروز، با استقبال از بیت کوین، می خواهد تگزاس به یک واحه ارزهای دیجیتال تبدیل شود.


به گفته قانونگذار تگزاس قیمت انرژی فراوان و نسبتاً پایین را با شرکت آزاد ترکیب می کند.

سناتور ایالات متحده تد کروز می خواهد ایالت تگزاس را به واحه ای برای بیت کوین (BTC) و ارزهای دیجیتال تبدیل کند. این سیاستمدار که در اواخر نوامبر در اجلاس بلاک چین 2022 تگزاس صحبت می کرد، با این که چگونه صنعت کریپتو می تواند برای تامین انرژی و توسعه فناوری ایالات متحده استراتژیک باشد، همدلی کرد.

کروز استدلال کرد که استخراج بیت کوین می تواند برای کسب درآمد از انرژی حاصل از استخراج نفت و گاز به جای سوزاندن آن استفاده شود. او همچنین تاکید کرد که چگونه می توان از معدن به عنوان جایگزینی برای ذخیره و تامین انرژی استفاده کرد:

“زیبایی او [Bitcoin mining] همانطور که ما در تگزاس و استخراج بیت کوین انجام می دهیم، استخراج بیت کوین در کسری از ثانیه زمانی که سرمایه گذاری قابل توجهی داشته باشید، تجربه یک رویداد آب و هوایی شدید، مانند گرمای شدید که اغلب در ایالت تگزاس دیده می شود، یا سرمای شدید، متوقف می شود. که گاهی اینجا اتفاق می افتد ارائه این برق به شبکه بلافاصله برای گرم کردن یا خنک کردن خانه های مردم و ادامه فعالیت کسب و کار. این یک مخزن عظیم از ظرفیت مازاد است که به نظر من بسیار مفید است.”

سناتور تاکید کرد که تگزاس از شرکت های آزاد با انرژی فراوان و نسبتا کم هزینه استقبال می کند و آن را به یک ایالت جذاب برای توسعه صنعت کریپتو در ایالات متحده تبدیل می کند. کروز همچنین توضیح داد که چرا خود را از طرفداران مشتاق بیت کوین توصیف می کند:

من بیت کوین را دوست دارم زیرا دولت نمی تواند آن را کنترل کند.

این قانونگذار جمهوری خواه اعتراف کرد که بیت کوین، تنها ارز رمزنگاری شده موجود در مجموعه خود را به صورت هفتگی خریداری می کند. وی همچنین خاطرنشان کرد:

“من فکر می کنم بیت کوین به معنای سرمایه گذاری است. به معنای فرصت است. به معنای رفاه است. به معنای استقلال مالی است. همچنین فکر می کنم افزایش استخراج بیت کوین در تگزاس یک مزیت مثبت بزرگ برای انعطاف پذیری شبکه داشته است.”

تگزاس یکی از مراکز استخراج رمزنگاری با سرعت در حال رشد در ایالات متحده است. در ماه آگوست، دفتر Komptroller در انتشار خبری با هدف استقبال از ماینرها و اپراتورهای بلندمدت، موضع طرفدار ارزهای دیجیتال را فاش کرد.

این یادداشت مالی با روشن کردن تصور غلط کلی در مورد مصرف انرژی بیت‌کوین، تاکید کرد که برخلاف «کارخانه‌های تولیدی یا کارخانه‌های شیمیایی صنعتی که می‌توان انتظار داشت چندین دهه دوام بیاورند»، تأسیسات استخراج ارزهای دیجیتال تقاضای زیادی برای برق در شبکه ایجاد نمی‌کنند.

تیم کوین تلگراف در اجلاس بلاک چین تگزاس در میدان حضور داشت. با خواندن خلاصه ما از این رویداد مطلع شوید.


نویسنده: Ana Paula Pereira

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉