بیانیه صعودی بیت کوین از آنتونی اسکاراموچی در پی این توسعه جدید


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • اسکاراموچی: “عملکرد اولیه در بیت کوین مفید است”
  • ETF های بیت کوین تقریباً 256 میلیون دلار به بیت کوین اضافه می کنند

آنتونی اسکاراموچی، موسس و شریک مدیریت SkyBridge Capital و یکی از حامیان برجسته بیت کوین، از نمایشگاه CNBC Squawk Box بازدید کرد تا در مورد ارز دیجیتال پرچمدار جهان و آخرین اخبار مبنی بر آغاز خرید آن توسط صندوق های بازنشستگی ایالات متحده صحبت کند.

اسکاراموچی: “عملکرد اولیه در بیت کوین مفید است”

اسکاراموچی در مورد بیت کوین صحبت کرد که معتقد است پذیرش نهادی بیت کوین در حال حاضر اتفاق می افتد و انتظار دارد صندوق های بازنشستگی بیشتری به دنبال اخبار اخیر مبنی بر سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی ویسکانسین در هیئت سرمایه گذاری ایالتی ویسکانسین حدود 100 میلیون دلار باشند. در مهمترین ارز دیجیتال

این کارشناس مالی ادامه داد: بیت کوین اکنون دارای تاییدیه نظارتی است و به همه موسسات مالی بزرگ چراغ سبز نشان می دهد تا در بیت کوین موقعیت خود را آغاز کنند.

اسکاراموچی معتقد است که در آینده نزدیک، بیت کوین به بخشی از استراتژی تخصیص دارایی تاکتیکی بلندمدت برای سرمایه گذاران نهادی تبدیل خواهد شد.

این کارشناس همچنین معتقد است که “انجام تکالیف خود در بیت کوین” مهم است. این نه تنها به معنای خواندن وایت پیپر نیست، بلکه به معنای درک تاریخچه پول و نحوه عملکرد پول است. اسکاراموچی گفت: وقتی این کار را انجام می دهید، «به سمت بیت کوین می روید».

به طور کلی، او معتقد است که ورود زودهنگام به بیت کوین سودمند است و خاطرنشان می کند که “ما هنوز هم زود هنگام هستیم… گاهی اوقات وقتی زود وارد می شوید، ممکن است برجستگی ها و خراش هایی داشته باشید.”

ETF های بیت کوین تقریباً 256 میلیون دلار به بیت کوین اضافه می کنند

طبق گزارش اخیر از حساب تحلیلی @lookonchain در X، وجوه قابل معامله در مبادلات بیت کوین در 16 مه شاهد جریان تجمعی چشمگیر بیش از 255.94 میلیون دلار، معادل 3893 BTC بودند. همه این سرمایه ها به 9 ETF رفتند.

بزرگترین صندوق بیت کوین که توسط Grayscale مدیریت می شود، خروجی 839 بیت کوین معادل 55200 دلار داشته است. در حال حاضر GBTC مجموعا 288498 بیت کوین به ارزش 18.86 میلیارد دلار را مدیریت می کند.

Fidelity ETF 1989 BTC به ارزش بیش از 130.79 میلیون دلار اضافه کرد. پس از این ورود، کل بیت کوینی که در اختیار دارد 155745 بیت کوین است و 10.24 میلیارد دلار ارزیابی می شود.

در 24 ساعت گذشته، بیت‌کوین، ارز دیجیتال پیشرو، سطح 66000 دلار را شکست و رشدی متوسط ​​زیر 2 درصد را آغاز کرد و در حال حاضر با قیمت 66340 دلار به ازای هر توکن تغییر می‌کند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید