بیانیه Samson Mow برای Bitcoin Bulls: “Omega در راه است”


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • بیت کوین دوباره ۷۱ هزار دلار به دست آورد
  • مایکل سیلر در مورد افزایش بیت کوین اظهار نظر کرد

سامسون مو، مدیر عامل شرکت متمرکز بر بیت کوین Jan3 و ماکسیمالیست معروف BTC، در مورد آخرین افزایش قیمت بیت کوین اظهار نظر کرد که به بزرگترین ارز دیجیتال اجازه داد تا قیمت 71000 دلار را به دست آورد.

Mow بار دیگر پیش بینی کرد که یک شمع بیت کوین امگا به زودی از راه خواهد رسید. همانطور که Mow در مصاحبه اخیر و توییت های زیادی توضیح داد، شمع Omega یک شمع تجاری بزرگ است که با نوسانات بالا در نمودار بیت کوین همراه است.

بیت کوین دوباره ۷۱ هزار دلار به دست آورد

بیت کوین، ارز دیجیتال پرچمدار جهان، سرانجام توانست به بالای 71000 دلار برسد. این بالاترین سطح قیمت از اول آوریل است، زمانی که بیت کوین در اوج 71330 دلار معامله می شد. قبل از آن، در اواسط ماه مارس، BTC با رسیدن به بالاترین قیمت تاریخ 73750 دلار، جامعه ارزهای دیجیتال را غافلگیر کرد، زیرا ETF های بیت کوین نقطه ای تمام بیت کوینی را که می توانستند به دست آورند، خریداری کردند.

این بار، دلایل احتمالی بازگشت ناگهانی بیت کوین (افزایش 6.05 درصدی در 24 ساعت) داده های مثبت CPI بود که نشان دهنده تضعیف نرخ تورم و همچنین جریان های مثبت ورودی به صندوق های قابل معامله در بورس فوق الذکر برای یک هفته بود. قیمت لحظه ای بیت کوین را دنبال کنید.

مرتبط با

مایکل سیلر در مورد افزایش بیت کوین اظهار نظر کرد

بنیانگذار غول MicroStrategy، مایکل سایلر، یکی دیگر از ماکسی‌ها و مبشر معروف بیت‌کوین، نظرات خود را در مورد افزایش اخیر قیمت بیت‌کوین که این ارز دیجیتال پرچم‌دار را به آخرین اوج قیمت تاریخی خود نزدیک کرده است، به اشتراک گذاشت.

سیلر در توییتی نوشت: «قیمت بیت کوین هنوز زیر 0.08 میلیون دلار است. به نظر می رسید که این نشانه ای از سطح اصلی بعدی است که انتظار می رود بیت کوین به زودی به آن برسد. روز یکشنبه، بنیانگذار و رئیس MicroStrategy توییتی منتشر کرد که در آن به نقاط عطف قیمت بعدی (69000 دلار و به دنبال آن 89000 دلار و 90000 دلار) اشاره کرد که معتقد است BTC به زودی می تواند به آن برسد. اولین پیش بینی به حقیقت پیوست زیرا بیت کوین قبلاً از سطح 69000 دلار عبور کرده است.

زمانی که این «پیش‌بینی» انجام شد، بیت‌کوین با قیمتی بیش از ۶۷۲۰۰ دلار تغییر کرد. به طور کلی، شرط MicroStrategy بر روی طلای دیجیتال هنوز هم بسیار زیاد است. این شرکت در آگوست 2020 شروع به خرید منظم تکه های بیت کوین با پول نقد رایگان خود کرد. ذخیره رمزنگاری این غول هوش تجاری تاکنون از 214400 بیت کوین تشکیل شده است. این معادل بیش از 7.5 میلیارد دلار پول فیات است. آخرین خرید در آوریل انجام شد، زمانی که شرکت Saylor 122 BTC را به قیمت 7.8 میلیون دلار خریداری کرد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید