پیش‌بینی گاو بیت‌کوین از پیتر برانت: «ساعت هر روز دو بار درست می‌شکند»


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • برند اشاره کرد که پیش بینی صعودی او تایید شد
  • بیت کوین به بالای 66000 دلار رسید

پیتر برانت، تاجر افسانه‌ای کالا پیش‌بینی کرد که بیت کوین تا اوایل سال 2024 به بالاترین حد خود نخواهد رسید و به نقل از توییت قبلی خود که در سال 2022 منتشر شد.

برانت از دهه 1970 در تجارت کالا فعالیت داشته و یکی از ماهرترین تاجران در این زمینه است. او اغلب نمودارهایی را در مورد بیت کوین و برخی دیگر از ارزهای دیجیتال اصلی منتشر می کند. در همین حال، بیت کوین به بالاتر از سطح قیمت بالای 66000 دلار صعود کرده است و به اوج تاریخی در سال 2021 نزدیک می شود.

برند اشاره کرد که پیش بینی صعودی او تایید شد

برانت با اشاره به توییتی که در اواسط ژوئن دو سال پیش منتشر کرد، اظهار داشت که این موضوع را کاملاً فراموش کرده است. در این توییت، معامله گر انتظارات خود را به اشتراک گذاشت که ارز دیجیتال پرچمدار جهان تا اوایل سال 2024 به بالاترین حد خود نرسد. با این حال، وی خاطرنشان کرد که “ما تا آن زمان در یک روند صعودی عظیم خواهیم بود.”

برانت پیش بینی خود را تأیید کرد زیرا بیت کوین از ابتدای سال در حال افزایش است و در حال حاضر بیش از 50٪ افزایش یافته است. هنوز به بالاترین سطح تاریخ نرسیده است، اما بیت کوین به لطف تایید ETF های بیت کوین نقطه ای توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار در اواسط ژانویه، در واقع در یک روند صعودی گسترده است.

«این توییت «X» در مورد بیت کوین را فراموش کرده بودم. این نشان می دهد که ساعت شکسته دو بار در روز درست است.»

هفته گذشته او نمودار بیت کوین را با شمع های ماهانه منتشر کرد. برانت توضیح داد که شمع‌های ماهانه می‌توانند شمع‌های «برخاست» یا «شروع» باشند و همچنین می‌توانند شمع‌های «پایان» یا «فروغ» باشند. او معتقد است که بازار در حال حاضر شاهد شکل‌گیری «استارت‌آپ» است، بنابراین به این معناست که انتظار دارد روند صعودی بیت‌کوین ادامه پیدا کند.

بیت کوین به بالای 66000 دلار رسید

در 24 ساعت گذشته، ارز دیجیتال پیشرو بیش از 8 درصد افزایش یافته و از منطقه 61530 دلاری به بیش از 66000 دلار رسیده است.

رشد بیت کوین امروز حدود 5.41 درصد است، که بیت کوین را به منطقه 66450 دلاری سوق داد، اما بعداً به 66000 دلار کاهش یافت، جایی که در زمان نگارش دست به دست شد.

به طور کلی، در هفته گذشته بیت کوین به میزان 29 درصد افزایش یافته است و از 51187 دلار به سطح فعلی 66000 دلار رسیده است.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید