ادعای افزایش بیت کوین توسط کتی وود از Ark Invest


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • کتی وود نظرات خود را در مورد رشد بیت کوین به اشتراک می گذارد
  • “بیت کوین منعکس کننده حرکات نزدک است”

در مصاحبه اخیر با اندرو سورکین، مجری CNBC، کارشناس مشهور بیت کوین و مدیر عامل Ark Invest، کتی وود، نظرات خود را در مورد اینکه چرا بیت کوین اخیراً تا زمان کاهش قیمت اخیر به صورت سهموی افزایش یافت، به اشتراک گذاشت. سورکین این فرضیه را مطرح کرد که بیت کوین در راستای منحنی های قیمت شاخص نزدک 100 حرکت می کند و بیت کوین را به یک دارایی پرخطر تبدیل می کند.

کتی وود نظرات خود را در مورد رشد بیت کوین به اشتراک می گذارد

این سرمایه گذار مشهور در پاسخ به سوالی در مورد دلایل احتمالی افزایش قیمت بیت کوین به بالاترین سطح تاریخ 73750 دلار در اواسط ماه مارس، اظهار داشت که بیت کوین به عنوان یک واکنش و محافظت در برابر کاهش ارزش ارزهای مختلف فیات عمل می کند. اخیراً در سراسر جهان اتفاق افتاده است و مردم در مورد آنها صحبت نمی کنند. در این زمینه کتی وود از مصر، آرژانتین و نیجریه نام برد. به گفته وود، این همان چیزی است که بیت کوین را بالاتر می برد، نه اینکه در حال حاضر به انگیزه ETF های بیت کوین نقطه ای اشاره کنیم.

علاوه بر این، بیت کوین همچنان به عنوان «فرار به سوی ایمنی» و «حفاظی در برابر از دست دادن قدرت خرید و ثروت» عمل می کند. کتی وود همچنین خاطرنشان کرد که بیت کوین به طور همزمان دارایی پرخطر (برای معامله گران و سفته بازان) و دارایی ریسک گریز برای کسانی است که سعی می کنند پول خود را در کشورهای دارای رژیم های تقلبی یا سیاست های پولی ناکارآمد پس انداز کنند.

در همین حال، Ark Invest یکی از شرکت هایی است که صاحب یک ETF بیت کوین به نام ARK 21Shares (ARKB) است. طبق تحقیقات BitMEX، امروز، این اولین بار از ژانویه است که این ETF با خروجی بزرگتری از Grayscale مواجه شده است. امروز ارزش ۸۸ میلیون دلاری بیت کوین Ark Invest بر ۸۲ میلیون دلار Grayscale سایه انداخته است.

“بیت کوین منعکس کننده حرکات نزدک است”

علی مارتینز، تاجر و تحلیلگر ارزهای دیجیتال، که طی چند سال گذشته در پلتفرم رسانه اجتماعی X/Twitter محبوبیت پیدا کرده است، نظر اندرو سورکین در مورد افزایش اخیر قیمت بیت کوین را تکرار کرد و گفت: یک توییت ارسال کرد او گفت که معتقد است بیت کوین منعکس کننده تغییرات قیمت نزدک 100 است.

دو نموداری که او منتشر کرد نشان می دهد که حتی عقب نشینی فعلی بیت کوین با حرکت مشابه نزدک همزمان است. این تحلیلگر خاطرنشان کرد که بیت کوین برای تایید این الگو نیاز به بهبودی سریع بالاتر از خط قیمتی 69000 دلار دارد.

در زمان نگارش این مقاله، اولین ارز دیجیتال جهان با قیمت 66623 دلار در حال تغییر است.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید