«خودت را در بند کن» – روسای صرافی‌های کریپتو می‌گویند بازار صعودی در اوایل سال 2024 وارد می‌شود


در حالی که روسای بزرگ‌ترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال استرالیا می‌گویند که اوایل سال آینده روند صعودی در راه است، دیگران می‌گویند که این اتفاق در حال حاضر رخ داده است.

روسای بزرگ‌ترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال استرالیا می‌گویند که بازار در حال ورود به مرحله اول یک رالی بزرگ است و انتظار می‌رود که تعداد افرادی که کریپتو می‌خرند در اوایل سال آینده افزایش یابد.

آدریان پرزلوزنی، مدیرعامل ایندیپندنت رزرو به کوین تلگراف گفت که انتظار دارد فعالیت بازار در اوایل سال 2024 افزایش یابد و قبل از این اتفاق برای ایجاد زیرساخت استخدام خواهد کرد.

او گفت: «ما هر کاری از دستمان بر می‌آید انجام می‌دهیم تا برای بازار صعودی آماده شویم، زیرا می‌دانیم وقتی بازار صعودی بیاید، خیلی سریع اتفاق می‌افتد». هنگامی که کسب و کار شما یک شبه سه برابر می شود، باید مطمئن شوید که فرآیندها، افراد و زیرساخت ها برای مدیریت آن در محل هستند.

“فکر می کنم دو سال آینده خوب باشد. کمربندهای ایمنی خود را ببندید.”

کارولین بولر، رئیس BTC Markets گفت که شرایط بازار در طول سال صعودی‌تر شده است و بهبود کلی از ژانویه آغاز می‌شود.

بولر اضافه کرد که اگرچه مسیر درآمدهای بازار دقیقاً خطی نیست، رشد صنعت در قیمت دارایی ها و کاربردهای فناوری دلایلی برای اطمینان است.

توزیع «پودر خشک» فعلی، هجوم کاربران جدید و افزایش حجم معاملات، بیشتر از ارزیابی ما حمایت می‌کند که در مراحل اولیه یک بازار صعودی هستیم.»

تامی هونان، رئیس استراتژی محصول Swyftx، گفت که صرافی او شاهد افزایش فعالیت خرید بود و به سرعت برای پشتیبانی از عملکرد پرداخت خودکار حرکت کرد. این یک نقطه دردناک اخیر برای صحنه ارزهای دیجیتال استرالیا بوده است، زیرا بانک های “چهار بزرگ” استرالیا دارای قابلیت پرداخت مستقیم یا محدود هستند. واریز پول به برخی صرافی ها ممنوع است.

هونان ترس از دست دادن FOMO را دلیل افزایش فعالیت ها رد کرد، در عوض تاکید کرد که عوامل بنیادی بازار برای سرمایه گذارانی که در طول بازار نزولی کنار گذاشته شده بودند جذاب تر شده اند.

«در حال حاضر همه نشانگرهای ما سبز چشمک می‌زنند. در بازارهای نزولی شاهد بازگشت تعداد قابل توجهی از مشتریان پس از دوره های عدم فعالیت به بازار هستیم. “بازار در حال بیدار شدن است، اما واقعیت این است که هیچ کس نمی داند ما در کجای چرخه قرار داریم.”

مدیر عامل کراکن استرالیا، جاناتون میلر، محتاط بود و گفت که تشخیص این که بازار در چه مرحله‌ای است دشوار است.

یک تصور غلط رایج وجود دارد که بازارهای رمزنگاری یا در بازار صعودی یا در بازار نزولی قرار دارند. او گفت: «در واقعیت، یک منطقه خاکستری بزرگ بین این دو وجود دارد.

میلر اعتراف کرد که دلایل زیادی برای خوش بین بودن در مقایسه با این زمان در سال گذشته وجود دارد. اعتقاد بر این است که این موارد در حال حاضر توجه سرمایه گذاران نهادی و خرد را به خود جلب کرده اند، به ویژه با توجه به نصف شدن بیت کوین در سال آینده و ارتقای Dencun اتریوم.

مرتبط با: صرافی های کریپتو استرالیا به رژیم مجوز جدید با خوش بینی محتاطانه نگاه می کنند

«اشتهای فزاینده سازمانی برای دارایی‌های کریپتو اغلب نادیده گرفته می‌شود. او افزود: «بله، بازارها در حال حاضر بر برنامه‌های ETF برای بیت‌کوین و اتر متمرکز شده‌اند، اما سال گذشته شاهد افزایش علاقه بسیاری از مشتریان نهادی بودیم که به دنبال سرمایه‌گذاری در این طبقه دارایی نوظهور بودند».

بن رز، مدیر عامل بایننس استرالیا، نمی‌خواهد در مورد اینکه آیا بازار صعودی در راه است یا خیر، اظهار نظر کند، اما خاطرنشان کرد که ثبت‌نام‌ها و فعالیت‌های تجاری جدید در بازوی استرالیایی بایننس در ماه‌های اخیر افزایش یافته است.

رز گفت بایننس استرالیا بر آموزش کاربران قبل از افزایش احتمالی و اطمینان از اجتناب کاربران از خرید FOMO متمرکز است.

ما از بسیاری از مشتریان فعلی پرسیدیم که چرا آنها وارد رمزنگاری شده‌اند، و یک چهارم گفتند که دیدن موفقیت دیگران در کریپتو دلیل اصلی است. این بزرگترین نیروی محرکه است. او توضیح داد: «بنابراین FOMO در کریپتو یک چیز واقعی است.

رز گفت که کلید حفظ کاربران در طول موج بالقوه بعدی بازار این است که اطمینان حاصل شود که مردم در طول شور و هیجان بازار خرد نخواهند شد.

او گفت: «قیمت چیزی است که باعث ایجاد علاقه می‌شود، اما شما می‌خواهید مردم بتوانند به شیوه‌ای پایدار و مسئولانه مشارکت کنند، بنابراین این فقط یکبار نیست». “البته دلیلی که آنها ابتدا به ارزهای دیجیتال نگاه می کنند ممکن است قیمت باشد، اما در نهایت آنها آنجا هستند زیرا مزایای آن را درک می کنند و بخشی از مدیریت مالی آنها شده است.”

مجله: میلیاردر زاغه نشین – داستان باورنکردنی و باورنکردنی Sandeep Nailwal Polygon’s


نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید