BTC، TON، SHIB یک چرخش چشمگیر قیمت ایجاد کردند، چه اتفاقی افتاد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اوایل امروز یک احیای چشمگیر در بازار وجود داشت. اما در حال حاضر برخی از امیدوارکننده ترین آلتکوین ها روند نزولی دارند. قیمت بیت کوین (BTC) یک چرخش نزولی داشته است و اکنون در اوایل روز در سطوح بالاتر معامله می شود و اعتماد بسیاری از سرمایه گذاران را افزایش می دهد. معاملات نزولی در عرض 24 ساعت با 1.56 درصد افزایش به 61760.25 دلار رسید.

این روند نزولی دو گروه Toncoin (TON) و Shiba Inu (SHIB) را نیز تکان داد. اوایل امروز، TON تا 5 درصد افزایش یافت. با این حال، در زمان نگارش این مقاله، ارز دیجیتال با 6.85 درصد کاهش به 6846 دلار رسید.

شیبا اینو (SHIB) نتوانست از بلاتکلیفی بازار فرار کند و پس از افزایش 6 درصدی در اوایل روز، با 2 درصد کاهش به 0.00002362 دلار رسید. یک شباهت جالب بین این سه نهاد، جوامع حامی قوی آنها است. در حالی که آلتکوین های دیگر مانند بایننس کوین (BNB)، کاردانو (ADA) و آوالانچ (AVAX) در حال حاضر در حال افزایش هستند، انتقال سریع نشان می دهد که BTC، TON و SHIB چقدر نسبت به روندهای بازار حساس هستند.

از آنجایی که بیت کوین ارز دیجیتال غالب این سه گانه است، روند رشدی که احتمالاً در کوتاه مدت نشان می دهد آنچه را که لازم است برای شروع بهبودی مربوطه انجام می دهد. در میان کاهش ناگهانی قیمت، کارشناسان بازار معتقدند که شرایط برای بیت کوین برای ترسیم روندهای بلندپروازانه جدید مهیا است.

رویداد نصف شدن بیت کوین و تقاضای همراه از بازار ETF بیت کوین به عنوان یک کاتالیزور اصلی برای افزایش قیمت سکه عمل می کند. طی چند هفته گذشته، بسیاری از اعلامیه های صعودی نشان داده اند که بسیاری از شرکت های مالی و سرمایه گذاری پیشرو در معرض ETF های بیت کوین قرار دارند. از جمله محترم ترین UBSBNP Paribas و گروه بین المللی Susquehanna.

اخبار اساسی مهم در شیبا اینو و تن کوین اکوسیستم‌ها همچنین می‌توانند احساسات پایدار را برای تقویت بهبود جامع قیمت تقویت کنند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید