قیمت بیت کوین به 22 هزار دلار؟ این سطوح کلیدی را در بسته شدن ماهانه بیت کوین تماشا کنید


با نزدیک شدن بیت کوین به یکی از مهم ترین بسته های ماهانه خود از نوامبر 2021، که بالاترین رکورد تاریخ است، شرط بندی قیمت بیت کوین در حال افزایش است.

در حالی که شمارش معکوس برای بسته شدن ماهانه همه را در حالت هشدار نگه می دارد، بیت کوین (BTC) دوباره به زیر 28000 دلار سقوط کرد.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp). منبع: TradingView

خط روند 200 هفته ای در میان اهداف محبوب قیمت BTC

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که بیت کوین/دلار آمریکا در 31 مارس به 27533 دلار کاهش یافته است.

یک جهش متوسط ​​به این معنی است که این جفت در زمان نگارش این مقاله در حدود 27800 دلار معامله می شد، زیرا معامله گران مهمترین سطوح حمایت و مقاومت را در آینده مشخص می کنند.

برای کریپتو تونی، بخش فعلی محدوده معاملاتی بیت کوین بسیار مهم است زیرا سطح تعادل (EQ) 27700 دلار و پشتیبانی کلیدی را تشکیل می دهد که گاوها باید از آن محافظت کنند.

“اگر در حال حاضر در موقعیت طولانی جدید هستید، سطح (EQ) که باید در این آخر هفته تماشا کنید 27700 دلار است. اتفاقی که اخیرا برای من افتاد، تا زمانی که این محدوده را از دست ندهیم، نگران نباشیم. نوشت به عنوان بخشی از آخرین تحلیل توییتر برای آن روز.

نمودار پیوست بالا، پایین و EQ را برای BTC/USDT در بایننس نشان می‌دهد.

نمودار توضیحی BTC/USD. منبع: Crypto Tony/Twitter

Filbfilb، یکی از بنیانگذاران مجموعه معاملاتی Decentrader، در ادامه یک روایت محبوب، گفت که او معتقد است میانگین متحرک 200 هفته ای بیت کوین (WMA) نزدیک به 25500 دلار در مرحله بعدی یک “فروش سرانه” خواهد بود.

این می تواند به پایین ترین سطح دو هفته ای تبدیل شود زیرا گاوها می خواهند از چرخش پشتیبانی/مقاومت 200WMA اجتناب کنند – چیزی که قبل از کاهش چند ماهه در اواسط سال 2022 رخ داد.

در همین حال، معامله‌گر Credible Crypto به دنبال‌کنندگانش هشدار داد که با توجه به اینکه مقاومت بازه زمانی بالاتر (HTF) مستقیماً بالاتر از قیمت نقدی است، به صعود خود در بالاترین سطح 9 ماهه ادامه دهند.

مرتبط: سازمان‌های مجری ایالات متحده جرایم مربوط به رمزنگاری را تشدید می‌کنند

“شما مجاز نیستید تا بالاترین مقاومت HTF بالا بروید. اکنون که ما اولین سطح پشتیبانی واقعی خود را به سمت نزول آزمایش کرده‌ایم، به شما اجازه یک صعود کوچک داده می‌شود. اگر قرار است دوباره در اوج باشیم، باید همین جا متوقف شویم.» برای شروع تحلیل توییتر با گفتن.

اهداف نزولی بین 22000 تا 23000 دلار است، در حالی که در صورت تداوم قدرت بازار، هدف کمتر خشن 25000 تا 26000 دلار است.

منطقه قرمز بالای ما مقاومت HTF و عرضه هفتگی است که تاکنون آزمایش نشده است. منطقی است که این ناحیه را قبل از انجام یک اصلاح بزرگتر به سمت 22-23000 BTC آزمایش کنیم.

این به این معنی نیست که باید اتفاق بیفتد، اما اگر از اینجا به اوج برگردیم، صعود مگا را دوباره به مقاومت تبدیل نکنید.»

نمودار توضیحی BTC/USD. منبع: Trusted Crypto/Twitter

ساختار بازار بیت کوین تغییر کرده است

Tedtalksmacro، حساب تحلیلی او با تمرکز بر بسته شدن ماهانه، دیدگاه خوش بینانه تری ارائه داد.

مطالب مرتبط: آیا BTC بازار نزولی را ترک خواهد کرد؟ 5 نکته ای که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

او استدلال کرد که در بازه‌های زمانی طولانی‌تر، بیت‌کوین واقعاً ساختار خود را تغییر داده است تا از زمان بالاترین رکورد خود در نوامبر 2021، از بازار نزولی فاصله بگیرد.

بیت کوین تمام تلاش خود را می کند تا برای کسانی که می خواهند وارد چرخه بعدی شوند + دست نگه دارند، تبلیغ کند. در نمودار هفتگی، اولین بالاترین (HH) خود از نوامبر 21 و اولین پایین ترین سطح خود (HL) از ژانویه 22 را چاپ کرد. خلاصه شده است.

معامله گران اکنون به وضوح باطل هستند و پس از پذیرفته شدن می توانند موقعیت های خرید را به محدوده زیر 24 هزار کاهش دهند. ساختار بازار به خوبی و واقعاً تغییر کرده است.

نمودار توضیحی BTC/USD. منبع: تد/تویتر

دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان‌شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسندگان است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید