قیمت بیت کوین در معرض خطر از دست دادن 27000 دلار است زیرا خطوط روند بیت کوین به “تقاطع صعودی” تبدیل می شود.


علیرغم اینکه داده های کلان ایالات متحده نشان می دهد که تورم کاهش یافته است، اقدام قیمت بیت کوین تسکین کمی برای گاوهای بیت کوین ایجاد می کند.

بیت کوین (BTC) پس از افتتاحیه وال استریت در 11 می به سمت 27000 دلار حرکت کرد زیرا گاوها نتوانستند قدرت خود را نشان دهند.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp). منبع: TradingView

قیمت بیت کوین پس از بهبودی کوتاه مدت “چرخ” می شود

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView از BTC/USD پیروی کردند زیرا خطر از دست دادن بیشتر پشتیبانی را تهدید می‌کند.

پس از یک بهبود متوسط ​​از پایین ترین سطح محلی که در روز گذشته مشاهده شد، این جفت ارز ضعیف باقی ماند، حتی با وجود اینکه داده های کلان جدید ایالات متحده نشانه های صعودی را نشان داد.

معامله‌گر محبوب Daan Crypto Trades اظهار داشت: “مصرف دوباره مورد بررسی قرار گرفت، اما سپس قیمت دوباره به سرعت افزایش یافت.” خلاصه شده است.

ما هنوز در حال معامله پایین هستیم و فکر می‌کنم شلوارک‌ها تا زمانی که R:R را نشکنند عالی نیستند. گاوها باید با بازپس گیری فرصت های روزانه برای بررسی یک سناریوی احتمالی برگشت، قدرت خود را نشان دهند.

همانطور که قبلاً Cointelegraph گزارش داده بود، فعالان بازار همچنان به اهداف نزولی خود ادامه دادند و بسیاری بر روی منطقه حدود 25000 دلار تمرکز کردند.

کریپتو تونی، معامله‌گر همکار، گفت: «من شخصاً کوتاه‌مدت می‌مانم، اما برای هرکسی که کوتاه‌مدت نیست، صبر می‌کنم تا 27000 دلار از دست بدهم، سپس به دنبال کاهش این ضرر در منطقه حمایت هستم. ادامه داد.

ما در حال حاضر آن را نگه می داریم، بنابراین هنوز دلیلی برای فروش آن وجود ندارد.

نمودار توضیحی BTC/USD. منبع: Crypto Tony/ توییتر

در میان صداهای صعودی آن روز، معامله گر و تحلیلگر موستاش بود که با تحلیل خوش بینانه بر روندهای بلندمدت قیمت تمرکز کرد.

به طور خاص، دو میانگین متحرک 20 هفته ای و 200 هفته ای در آستانه ایجاد یک شکل “صلیب طلایی” بودند و تعاملات خود را از سپتامبر 2022، ماه ها قبل از آخرین چرخه پایین بیت کوین، پاک می کردند.

در سپتامبر 2022، یک روند نزولی در خط SMA 20/200 وجود داشت که برای اولین بار ثبت شد. این به بسیاری از مردم این فرصت را داد تا بیت کوین را با قیمت 15000 بخرند.

“و اکنون؟ SMA 20/200 در شرف صعودی است. قیمت بالاتر از آبی = همیشه بالاست (به ’15,’19 مراجعه کنید.”

نمودار توضیحی BTC/USD. منبع: سبیل/ توییتر

داده های ایالات متحده به CPI اضافه شد و ضربه جدیدی به تورم وارد کرد

در همین حال، در کلان، شاخص قیمت تولیدکننده (PPI) دلگرم کننده ایالات متحده و داده های بیکاری به سرمایه گذاران رمزارز دلیلی برای جشن محتاطانه داد.

مرتبط: معامله‌گر بیت‌کوین قیمت ۶۳ هزار دلار بیت‌کوین را هدف قرار داده تا باندهای جدید بولینگر را بشکند

در حالی که درخواست ها برای مزایای بیکاری در طول روز افزایش یافت، PPI با انتظارات مبنی بر ادامه کاهش تورم تنظیم شد.

مفسر مالی Tedtalksmacro گفت که با سیگنال های مشابه از شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) در روز گذشته، افزایش نرخ بهره احتمالا در ماه ژوئن متوقف می شود.

ادعاهای بیکاری ایالات متحده به 264+ و PPI افزایش یافت، مطابق با اجماع در مورد سرفصل + فشارهای اساسی. او گفت: “داده های بیشتری برای توقف در ماه ژوئن در دسترس است.” توییت کرد.

آ پست های بیشتر ارقام امروز PPI ایالات متحده مجدداً تأیید می کند که مسیر کمترین مقاومت برای تورم CPI پایین است.

نمودار احتمالی نرخ هدف فدرال رزرو منبع: CME Group

خوانش های اخیر از ابزار FedWatch گروه CME نشان داد که توافق بازار برای توقف افزایش نرخ بالای 96 درصد در ماه ژوئن اتفاق افتاده است.

مجله: سکه‌های ناپایدار: خطرات کاذب، بانکی و سایر خطرات ظاهر می‌شوند

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید