قیمت بیت کوین 16000 دلار است زیرا تحلیلگر می گوید فاندامنتال بیت کوین بدون تغییر است.

قیمت بیت کوین 16000 دلار است زیرا تحلیلگر می گوید فاندامنتال بیت کوین بدون تغییر است.


احساسات بیت کوین بدترین چیزی است که یک تحلیلگر تا به حال دیده است، زیرا قیمت بیت کوین در روز شکرگزاری جایگاه خود را حفظ می کند.

بیت کوین (BTC) در افتتاحیه وال استریت در 23 نوامبر حدود 16500 دلار باقی ماند زیرا بازارهای ایالات متحده منتظر نکات روز شکرگزاری بودند.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp). منبع: TradingView

در مقیاس خاکستری، GBTC همچنان بر خلق و خوی ارزهای دیجیتال مسلط است

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان داد که جفت BTC/USD از نوسانات پس از پایین‌ترین سطح دو سال گذشته در روز گذشته جلوگیری کرد.

این جفت، تحلیلگران را مجبور به پیش‌بینی روز قبل از بسته شدن بازارهای ایالات متحده برای تعطیلات شکرگزاری کردند، در حالی که مفسران ارز دیجیتال همچنان بر گروه ارز دیجیتال (DCG) متمرکز بودند.

مشکلات احتمالی نقدینگی جنسیس تریدینگ متعلق به DCG همچنان باعث ناراحتی کسانی شد که انتظار ضرر بیشتر در بیت کوین و آلت کوین ها را داشتند.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، نگرانی ها در مورد آینده Grayscale Bitcoin Trust (GBTC)، بزرگترین وسیله سرمایه گذاری نهادی بیت کوین با دارایی بیش از 10 میلیارد دلار، شروع شده است.

در 22 نوامبر، بری سیلبرت، مدیر عامل سابق Grayscale نامه ای به سهامداران DCG منتشر کرد. به طور گسترده به اشتراک گذاشته شده است برای یافتن روحیه در شبکه های اجتماعی

منابع تحلیلی Material Indicators گفت: “من مطمئن نیستم که چگونه گزارش های مختلط در DGC، GENESIS، Grayscale را تفسیر کنم، اما نامه دیروز بری سیلبرت به بازار ارزهای دیجیتال امیدوار بود.” سریال توییتر در روز

وی افزود که اعلامیه های مرتبط با GBTC ممکن است ساعاتی بعد در یک کاتالیزور بالقوه نوسانات منتشر شود.

نمودار فشار خرید و فروش در بزرگترین صرافی جهانی بایننس مقاومت قوی درست زیر 17000 دلار تشکیل داد.

در سمت خرید، تنها 15,000 دلار در زمان نگارش این مقاله، با 14,000 دلار در مجموع، پشتیبانی محکمی را ارائه کرد.

داده های دفتر سفارش BTC/USD (Binance). منبع: متریال اندیکاتورز/توئیتر

“تا به حال حساسیت را به این بد ندیده ام”

در همین حال، مفسر محبوب ویلیام کلمنته، در مورد وضعیت کلی بازار کریپتو پس از شکست FTX، گفت که احساسات نباید با قدرت اساسی بیت کوین اشتباه گرفته شود.

مطالب مرتبط: بیت کوین ممکن است قبل از پایین آمدن قیمت جدید BTC به یک میلیارد دلار ضرر بیشتر در زنجیره نیاز داشته باشد

او گفت: «هیچ وقت حساسیت را به این بدی ندیده بودم. پذیرفته شده.

نگرانی‌های هر شرکت مرکزی در صنعت این است که مردم تسلیم شوند، امیدشان را از دست بدهند و افسردگی داشته باشند. در همین حال، مبانی بیت کوین به طور کامل تغییر نکرده است. من این را پست می‌کنم تا زمانی که بیت کوین در چند سال آینده به بالاترین حد خود می‌رسد، دوباره آن را بررسی کنم.

با توجه به شاخص کلاسیک کریپتو ترس و طمع، هنوز جایی برای نزول وجود دارد و امتیاز 22/100 بیش از دو برابر چیزی است که به طور سنتی با پایین ترین سطح بازار خرسی همراه بوده است.

شاخص ترس و طمع رمزنگاری (نمایش). منبع: Alternative.me

شرکت تحقیقاتی Santiment گفت: «کلمه مرده در ماه نوامبر به سرعت در پلتفرم‌های کریپتو در حال پخش است. اضافی در بینش خود در 22 نوامبر.

به عنوان یکی از کلمات نزولی تر، نشانه آن است که معامله گران از بهبود بازارها دست می کشند. از قضا، این تسلیم از نظر تاریخی زمانی است که بازارها بهبود یافته اند.

دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان‌شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسندگان است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.
نویسنده: William Suberg

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉