بیت کوین با سهام آسیایی 2 درصد سقوط کرد، در حالی که قیمت بیت کوین به پایین ترین حد خود در دسامبر رسید


بیت کوین نمی تواند 17000 دلار را نگه دارد زیرا سهام آسیایی و همبستگی قیمت بیت کوین در طول روز خودنمایی می کنند.

بیت کوین (BTC) در 7 دسامبر به پایین ترین سطح ماه جدید خود رسید زیرا بازارهای آسیایی در جریان معاملات سقوط کردند.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp). منبع: TradingView

16500 دلار به عنوان حمایت از قیمت بیت کوین است

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان داد که BTC/USD در Bitstamp به 16736 دلار کاهش یافته است، سطحی که از 30 نوامبر مشاهده نشده است.

بنابراین، این جفت شروع به پاک کردن زمینی کرد که تا پایان نوامبر دوباره به دست آورده بود و تأثیر زیادی از سهام آسیایی قبل از افتتاح وال استریت داشت.

حال و هوای روز متشنج بود و شاخص هانگ سنگ هنگ کنگ 3.2 درصد و شاخص Nikkei 225 و شاخص ترکیبی شانگهای به ترتیب 0.7 و 0.4 درصد سقوط کردند.

Michaël van de Poppe، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت تجاری Eight، گفت: “وای، ما با بیت کوین پیش می رویم، نتوانستیم حمایت خود را حفظ کنیم و شروع به سقوط کردیم، درست مانند شاخص هایی که ضعف نشان می دهند.” واکنش نشان داد.

“من مدت زیادی صبورانه منتظر بوده ام و همچنان منتظر خواهم بود. به احتمال زیاد؛ آرزوی حدود 16.5 هزار دلار معتبر است یا 16.9 هزار دلار را درخواست کنید.”

در همین حال، حساب تجاری محبوب توییتر Profit Blue، تندتر قیمت BTC از آمدن خودداری می کند.

در همین حال، برای دوست تاجرش الیزی، زمان انتظار فرا رسیده بود. ظهور مجدد 16500 دلار برای تجارت پوست سر بلند.

رویکرد خوش بینانه مشابهی از طرف بول آمد که نگاهی به آن انداخت. بازگشت احتمالی 17000 دلار بعدی در بازه های زمانی کوتاه تر.

قبلاً، اسکن دفتر سفارش Binance از منابع ردیابی زنجیره‌ای، Material Indicators، بیرون بیار پشتیبانی نصب در 16500 دلار.

داده های دفتر سفارش BTC/USD (Binance). منبع: شاخص مواد/ توییتر

CPI در حال حاضر در تمرکز است

در حالی که بازارهای بیت کوین در مقایسه با نوسانات شدید ماه نوامبر همچنان آرام بودند، تحلیلگران همچنان به دنبال نکاتی از کلان آینده بودند.

مرتبط: سقوط “قریب الوقوع” برای سهام؟ 5 نکته ای که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

اینها قطعاً در قالب نسخه شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (CPI) بودند که هفته آینده در 13 دسامبر منتشر خواهد شد.

برای شرکت تجاری QCP Capital، دلیلی وجود داشت که معتقد بود این اعداد می توانند دارایی های پرخطر را در هنگام کاهش تورم حمایت کنند.

از آنجایی که خرده‌فروشان در تمام سال به دلیل کاهش سرعت مصرف‌کننده با موجودی درگیر هستند، احتمالاً از جمعه سیاه/دوشنبه سایبری برای ارائه معاملات خیره‌کننده برای تسویه سهام استفاده می‌کنند که بر انتشار چاپ CPI نوامبر در هفته آینده تأثیر خواهد گذاشت.» در آخرین به روز رسانی بازار در دسامبر ارائه شد.

QCP نسبت به پتانسیل سهام برای افزایش پایدار محتاط بود، اما یک شکست باعث درد بیشتر برای دارایی‌های رمزنگاری شده مرتبط شد.

او نوشت: «در حالی که بسیاری می‌گویند بیت‌کوین و اتریوم از سهام عقب مانده‌اند و نیاز به جبران دارند، ما شاهد این هستیم که سهام‌ها از پایه‌های خود فراتر رفته‌اند و به زودی عقب‌نشینی خواهند کرد».

دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان‌شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسندگان است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید