سهام دویچه بانک به دنبال Credit Suisse است، قیمت بیت کوین 28000 دلار است


بیت کوین حاضر نیست از حمایتی که اخیراً به دست آورده است دست بکشد، زیرا دویچه بانک نشان می دهد که بحران بانکی هنوز تمام نشده است.

بیت کوین (BTC) در افتتاحیه وال استریت در 24 مارس به 28000 دلار رسید زیرا مشکلات بانکی جدید نتوانست حمایت بیشتری از رمزارزها فراهم کند.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Binance). منبع: TradingView

معامله گران به روند بلندمدت بیت کوین خوش بین هستند

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان داد که جفت BTC/USD شتاب خود را از دست داده و به پایین‌ترین سطح روزانه 28000 دلاری بایننس رسیده است.

این زوج در تلاش بودند تا حمایت خود را پس از تغییر کلاسیک در روز قبل تثبیت کنند.

فدرال رزرو در 23 مارس نرخ های بهره کلیدی را 0.25 درصد افزایش داد، همراه با اظهارات متفاوت جروم پاول، رئیس هیئت مدیره، که به دلیل عدم وجود روند مشخص، دارایی های پرریسک را متزلزل کرد.

مطالب مرتبط: ترازنامه فدرال رزرو در دو هفته 393 میلیارد دلار اضافه کرد – آیا این قیمت بیت کوین را به 40000 دلار می رساند؟

بنابراین بیت کوین در طول روز بلاتکلیف بود، زیرا تحلیلگران به طور مساوی در مورد اینکه اقدام بعدی قیمت بیت کوین می تواند به کجا برسد، تقسیم شدند.

کریپتو تونی خوشبین گفت: «ما شاهد وحشت معمولی در این افت هستیم، اما تا زمانی که شاهد تغییری در ساختار بازار، پایین‌تر و اوج‌های پایین‌تر نباشیم، از نظر صعودی چیزی برای نگرانی وجود ندارد.» گفت دنبال کنندگان توییتر

نمودار توضیحی BTC/USD. منبع: Crypto Tony/ توییتر

معامله گر و تحلیلگر محبوب Rekt Capital نیز به همین ترتیب در مورد قدرت کلی BTC/USD خوش بین بود.

او گفت: تمام کاری که بیت کوین باید انجام دهد تا یک روند صعودی کلان جدید را تایید کند، بستن شمع ماهانه بالای 25000 دلار است. استدلال کرد در بخشی از تحلیل نهایی خود

“تا اینجای کار خیلی خوبه.”

نمودار توضیحی BTC/USD. منبع: Rekt Capital/ توییتر

در همین حال، معامله گر همکار Credible Crypto پیشنهاد کرد که حتی اگر BTC/USD به 23000 دلار کاهش پیدا کند، این یک گسست کامل از رفتار صعودی فعلی نخواهد بود.

برای ما خوب است که قبل از شروع مجدد رالی چند هفته استراحت کنیم. نوشت در 23 مارس.

نمودار توضیحی BTC/USD. منبع: Trusted Crypto/ Twitter

دویچه بانک بازار پسا کردیت سوئیس را ناراحت کرد

احساسات کوتاه مدت تحت تأثیر یک اختلال موقت در معاملات بایننس، بزرگترین صرافی جهانی قرار گرفت، که برای مدت کوتاهی معاملات نقطه ای را به حالت تعلیق درآورد.

مطالب مرتبط: زمستان کریپتو می تواند بر سلامت عقل سرمایه گذاران تأثیر منفی بگذارد

منابع ردیابی زنجیره ای Material Indicators اشاره کرد که نقدینگی پیشنهاد در دفتر سفارش بیت کوین ظاهر می شود تا از فروش آن جلوگیری شود.

در جاهای دیگر، نگرانی‌های کلان ناشی از بحران بانکی ایالات متحده با کاهش ارزش دویچه بانک تنها چند روز پس از آن که موسسه اعتباری سوئیس Credit Suisse شاهد تصاحب و کمک مالی دولت بود، افزایش یافت.

سهام بانک ها دامپینگ می شوند، بازدهی ها در حال دامپینگ هستند. فلزات گرانبها افزایش یافت. دان کریپتو تریدز، تحلیلگر، بیت کوین تا حدودی ثابت است پاسخ داد.

“به نظر می رسد دنیای TradFi به روند هفته گذشته ادامه می دهد. بیایید ببینیم آیا بیت کوین سوخت بیشتری دارد یا نه.

در زمان نگارش این مقاله، سهام دویچه بانک (DBK) برای 24 مارس نزدیک به 10 درصد کاهش یافت.

نمودار شمعی 1 روزه دویچه بانک (DBK). منبع: TradingView

دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان‌شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسندگان است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید