در میان ادعاهایی که بیت کوین به زودی 32000 دلار خواهد شکست، قیمت بیت کوین به بالاترین حد در 2 ماه گذشته رسید.


بیت کوین زیر 30000 دلار تثبیت می شود و قیمت بیت کوین به صورت هفتگی توجه تحلیلگران بازار را به خود جلب می کند.

بیت کوین (BTC) در افتتاحیه وال استریت در 20 اکتبر به 30000 دلار رسید، زیرا توجه تحلیلگران به بسته شدن هفتگی معطوف شد.

نمودار 1 ساعته بیت کوین/دلار آمریکا. منبع: TradingView

قیمت بیت کوین برای نمایش بسته شدن هفتگی آماده می شود

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که قیمت بیت کوین دو ماهه در Bitstamp به 30233 دلار افزایش یافته است.

این جفت به تقویت در معاملات آسیایی ادامه داد. در زمان نگارش این مقاله، کاهش جزئی داشته و قیمت نقدی به زیر 29500 دلار کاهش یافته است.

در حالی که نوسانات هنوز مشهود بود، فعالان بازار استدلال کردند که بستن شمع هفتگی برای تعیین قدرت ماندگاری واقعی رالی ضروری است.

میانگین متحرک 100 هفته ای (MA) در 28627 دلار برای کیت آلن، یکی از بنیانگذاران منابع ردیابی، شاخص های مواد اهمیت ویژه ای داشت.

“این حرکتی برای تماشا است، اما چیزی که من در حال حاضر تماشا می‌کنم این است که ببینم آیا این شمع هفتگی بالاتر از 100 مایکروسافت هفتگی بسته می‌شود و آیا شمع هفته بعد می‌تواند بدون هیچ فیتیله‌ای بالاتر از آن باقی بماند.” نوشت در بخشی از یک پست X از آن روز.

ممکن است برخی فکر کنند که این تاییدی است بر شکست گاو نر، اما این بازار به دلیل فشارها و شکست های کاذب شناخته شده است، بنابراین من به دنبال تایید بیشتر هستم. “به نظر من، BTC همچنین باید از مقاومت قبلی در 30.5 هزار دلار، 31.5 هزار دلار و در نهایت 33 هزار دلار پیشی بگیرد تا شکست گاوی تأیید و تأیید شود.”

نمودار 1 هفته ای بیت کوین/دلار آمریکا با 100 مگاپیکسل. منبع: TradingView

با تماشای مناطق حمایتی لازم، معامله گر محبوب پنتوشی 28900 دلار را به عنوان خطی در شن برای گاوها مشخص کرده است که می توانند آن را نگه دارند.

در همین حال، Skew معامله‌گر، که از شرایط بازار با بازه زمانی پایین (LTF) پیروی می‌کند، پیشنهاد کرد که افزایش در موقعیت‌های دیرهنگام می‌تواند منجر به فرصت ورود قبل از از سرگیری رالی شود.

او گفت: «من گمان می‌کنم که موقعیت‌های خرید در اینجا حدود 30000 دلار شروع به شکل‌گیری کرده‌اند گفت علاوه بر مشترکین X، اطلاعات دفترچه سفارش ارز 30000 دلاری نیز دوباره ظاهر شد.

بنابراین اگر این روند LTF یک روند صعودی خوب را بشکند، می تواند قبل از شکستن بالاتر، یک ورودی خوب باشد، اگر چنین چیزی اتفاق بیفتد جای تعجب نیست.

داده های دفتر سفارش BTC/USD. منبع: Skew/X

پیش‌بینی در انتظار «پذیرش انبوه» و تأیید ETF بیت‌کوین است

تیم معاملاتی Stockmoney Lizards با نگاهی خوش بینانه بلندمدت پیش بینی کرد که مقاومت کمی بالای 30000 دلار به زودی شکسته خواهد شد.

مطالب مرتبط: پنهان کردن سخت است: سرمایه گذاران بلندمدت بیت کوین برای اولین بار مالک بیش از 76 درصد کل بیت کوین هستند.

تحلیلگرانی که فراکتال نمودار را با مقایسه جفت BTC/USD در سال 2023 با شکست در سال 2020 به روز کردند، استدلال کردند که زمان افزایش قابل توجه اکنون فرا رسیده است. تایید اولین صندوق قابل معامله در بورس قیمت بیت کوین (ETF) ایالات متحده عامل قطعی خواهد بود.

بخشی از نظر پیوست “31/32k به زودی شکسته خواهد شد” است. خواندن.

توجه داشته باشید: بسیاری از شما یک بار دیگر خواهید گفت: “اما سال 2020 پس از نصف شدن بود، ما قبل از آن هستیم” – پاسخ: مهم نیست. پذیرش انبوه/تصویب ETF محرک اصلی امسال خواهد بود.”

Stockmoney Lizards به نصف کردن یارانه بلوک برنامه ریزی شده برای آوریل 2024 اشاره کرد.

نمودار مقایسه ای BTC/USD. منبع: Stockmoney Lizards/X

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید