رادیوم استخراج‌کننده بیت‌کوین با شکایت ۲۶ میلیون دلاری به دلیل هزینه‌های پرداخت نشده مواجه است: گزارش


شرکت استخراج کریپتو Riot Platforms می‌خواهد «برخی قراردادهای میزبانی» را با رودیوم فسخ کند و خواسته است که هیچ وام برقی به طلبکار بدهکار نباشد.

طبق گزارش سه ماهه اول سال 2023، شرکت استخراج رمزارز Riot Platforms (بلاک چین سابق Riot) به دنبال بازیابی بیش از 26 میلیون دلار از هزینه های ادعایی پرداخت نشده از شرکت های رودیایی استخراج بیت کوین (BTC) مستقر در تگزاس است.

گزارش Riot که در 10 مه منتشر شد، بیان کرد که Whinstone، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Riot، در 3 مه دادخواستی را علیه Rhodium Enterprises به دلیل عدم پرداخت «بعضی هزینه‌های میزبانی و خدمات بر اساس قراردادها» ثبت کرد.

همانطور که در این گزارش آمده است، Riot به دنبال بازیابی «بیش از 26 میلیون دلار» به اضافه هزینه های حقوقی و سایر هزینه های انجام شده در طی مراحل قانونی است.

همچنین خواستار فسخ «برخی قراردادهای میزبانی» با رودیوم و «هیچ بدهی وام برق به رودیوم» شد.

خلاصه گزارش فصلی Riot Platforms برای دوره منتهی به 31 مارس. منبع: SEC

در حالی که گفته می شد هر گونه کارمزد معوق فاش شده است، Riot با تایید “امکان” بازیابی وجوه در این مرحله، شفافیت را برای ذینفعان فراهم کرد. وی توجه کرد:

از آنجایی که این پرونده هنوز در این مرحله اولیه است، ما نمی توانیم به طور منطقی احتمال یک نتیجه نامطلوب یا بزرگی چنین نتیجه ای را تخمین بزنیم.

رودیوم در 8 می ارائه شد و تا 30 می فرصت دارد تا پاسخ دهد.

مرتبط با: شکایتی که علیه Compass Mining به دلیل از دست دادن سکوهای استخراج BTC ثبت شد با مشکل مواجه شد

این گزارش همچنین رشد Riot در عملیات استخراج را برجسته کرده و بیان می‌کند که «2115 بیت‌کوین» (BTC) استخراج کرده است که نشان‌دهنده افزایش 50.5 درصدی تعداد بیت‌کوین‌های استخراج‌شده در سه ماهه اول سال 2022 است.

این گزارش همچنین به سهامداران اطمینان داد که Riot هیچ وابستگی به بانک‌هایی که اخیراً ورشکسته شده‌اند ندارد. وی به این موضوع توجه کرد:

ما هیچ رابطه بانکی با بانک سیلیکون ولی، بانک سیلورگیت یا بانک فرست ریپابلیک نداشتیم و در حال حاضر پول نقد و معادل های نقدی خود را با چندین موسسه بانکی نگهداری می کنیم.

Riot پیش‌بینی می‌کند که شرکت‌های استخراج بیت‌کوین به دلیل کاهش قابل توجه قیمت بیت‌کوین و «سایر عوامل اقتصاد کلان ملی و جهانی»، همانطور که صنعت در سال 2022 شاهد آن است، چالش‌های مهمی را تجربه خواهند کرد.

با توجه به “موقعیت نسبی” Riot در صنعت، “نقدینگی و فقدان بدهی بلندمدت”، این شرکت اعلام کرد که “در موقعیتی است که از چنین ادغام سود می برد”.

مجله: طوفان 3AC، استخراج بیت کوین 360 درصد، غواصی NFT بروس لی: آسیا اکسپرس


نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید