بیت کوین با یک تفاوت کلیدی، پایین تر از سال 2018 است: تحلیلگر بلومبرگ

بیت کوین با یک تفاوت کلیدی، پایین تر از سال 2018 است: تحلیلگر بلومبرگ


تحلیلگر بلومبرگ گفت که بیت کوین پایینی مشابه آنچه قبل از دوره صعودی 2019 به نظر می رسید شکل گرفته است، اما تفاوت زیادی در بازارها وجود دارد.

مایک مک گلون، استراتژیست ارشد کالاهای بلومبرگ، معتقد است که بیت کوین (BTC) می تواند مانند قبل از رشد صعودی در سال 2019 «پایین» ایجاد کند، اما گفت که این بار تفاوت بزرگی وجود دارد.

مک گلون در مصاحبه ای با میزبان پادکست رمزنگاری اسکات ملکر در 16 ژانویه، استدلال کرد که برخلاف سال 2018، زمانی که موسسات مالی مانند فدرال رزرو نرخ های بهره را کاهش دادند، این بار با “هر بانک مرکزی” به سخت گیری ادامه می دهند.

او گفت: «در آن زمان فدرال رزرو شروع به شل شدن کرد و ما پایین آمدیم و بالا رفتیم و سپس در سال 2019 با این مشکل مواجه شدیم.

مک گلون افزود: “آنها در حال حاضر به شدت در حال تقویت هستند، بنابراین اگر به بازار خاصی نگاه کنید نمی توانید خیلی هیجان زده شوید. کمی به آن زمان بدهید. تصویر بزرگ این است که بله، بیت کوین واقعا در حال افزایش است.”

نموداری که قیمت های بازار بیت کوین را نشان می دهد که توسط مک گلون به اشتراک گذاشته شده است. تصویر: یوتیوب

مک گلون همچنین هشدار داد که BTC ممکن است هنوز افزایش پیش بینی شده را به عنوان فشار ناشی از شرایط چالش برانگیز اقتصاد کلان و افزایش نرخ بهره نبیند.

او معتقد است که NASDAQ به زیر میانگین متحرک 200 هفته‌ای خود می‌رسد، که به گفته او نشانه دیگری از افزایش قیمت BTC است که ممکن است به زودی اتفاق نیفتد.

نقدینگی همچنان در حال افزایش است و اگر NASDAQ خراب شود، اگر همه چیز خراب شود، بیت کوین بخشی از آن خواهد بود.

او افزود: “من هنوز فکر می کنم که او جلوتر خواهد بود، بنابراین ما از من دفاع می کنیم.”

مربوط: آرتور هیز: بیت کوین به کف رسید زیرا هر کسی که می توانست ورشکست شود ورشکست شده است

مک گلون همچنین گفت که بازار در حال وارد شدن به یک محیط “بی سابقه” است، جایی که ما “جهش هایی داشتیم که می دانستیم بازارهای خرسی وجود دارد، و فدرال رزرو فقط می گفت، متاسفم، ما کاسه پانچ را برمی داریم، ما آن را نمی دهیم. بازگشت.” برای تو.”

“من هنوز فکر می کنم که ما در بحبوحه بزرگترین بازنشانی اقتصاد کلان زندگی خود هستیم، ما یک رویداد 100 ساله از نظر همه گیری همه گیر داشته ایم، ما در حال تجربه یک جنگ تاریخی در اروپا هستیم، و ما در حال تجربه یک بحران هستیم. تغییر تاریخی. در چین، ما یک تغییر تاریخی را تجربه می کنیم.”

منظورم این است که به دوران اتحاد جماهیر شوروی برمی‌گردد، جایی که تنها یک رهبر وجود داشت و انتظار داشتید از نظر اقتصادی زنده بمانید.»


نویسنده: Stephen Katte

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉