نهنگ های BTC، ETH و DOGE قبل از تصمیم گیری مهم در نظر گرفته شده اند: به چه چیزی باید توجه کرد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بازار کریپتوکارنسی در شرایطی قرار دارد که سرمایه گذاران منتظر تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در مورد تایید اولین صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) هستند یا خیر.

این تصمیم که در اوایل هفته آینده پیش بینی می شود، می تواند تأثیر قابل توجهی بر قیمت و پذیرش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشد.

در حالی که بازار منتظر است، دارندگان بزرگ که به نام نهنگ ها شناخته می شوند، در حال حرکت برای ارزهای رمزپایه اصلی هستند: بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و دوج کوین (DOGE).

با توجه به داده های دریافتی هشدار نهنگWhales، یک ردیاب داده های رمزنگاری، چندین انتقال بزرگ BTC، ETH و DOGE در 24 ساعت گذشته انجام داده است.

Whale Alert سه تراکنش بزرگ 14648 ETH، 20997 ETH و 10051 ETH را در ساعات اخیر گزارش داد. Whale Alert همچنین مشاهده کرد که هشت تراکنش بزرگ BTC از 1101 تا 1108 BTC در 24 ساعت گذشته به Robinhood منتقل شده است.

با توجه به این علیطی 24 ساعت گذشته، بیت کوین بیشترین افزایش خود را در تراکنش های بالای 100000 دلار در نزدیک به دو سال گذشته تجربه کرده است.

او می افزاید که 16900 تراکنش بزرگ می تواند به عنوان نماینده ای برای فعالیت نهنگ بیت کوین عمل کند و بینش هایی را در مورد چگونگی موقعیت این بازیگران اصلی در بازار کریپتو ارائه دهد.

دو تراکنش بزرگ نیز ثبت شد که شامل 883,016,276 DOGE و 307,491,734 DOGE جابجا شده بین کیف پول ها می شود. این معاملات به این معناست که نهنگ ها دارایی ها را بر اساس دیدگاه و استراتژی خود انباشته یا توزیع می کنند.

حدس و گمان تایید صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین افزایش می یابد

گمانه زنی در رسانه های اجتماعی مبنی بر اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار می تواند از امروز جمعه اجازه یک صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) را بدهد، به نقطه جوش رسیده است.

کریگ سالم، مدیر ارشد حقوقی گری اسکیل، توییت کرد که “فقط در حال پر کردن برخی از فرم ها” است و این گمانه زنی ها را تقویت می کند که مجوز می تواند خیلی زودتر از تاریخ مورد انتظار 8 تا 10 ژانویه صادر شود.

اما جیمز سیفارت، تحلیلگر ETF بلومبرگ، بسیاری از صحبت‌های مربوط به تایید خیلی زودتر را به عنوان نویز رد کرد و گفت که او همچنان انتظار دارد بین 8 و 10 ژانویه تایید شود.

سیفارت در توییتی گفت: “سر و صدای زیادی در مورد فردا. من به آن پایبند خواهم بود. من منتظر دستورات رسمی تایید ETF بیت کوین فردا نیستم. هنوز منتظر 8 تا 10 ژانویه هستم.”

BlackRock، Valkyrie، ARK Invest/21 Shares، Bitwise و Fidelity از جمله 14 صادرکننده هستند که برای ETF بیت کوین پیشنهاد داده اند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید