بریتیش کلمبیا اتصالات برق جدید را برای استخراج کنندگان کریپتو متوقف می کند

بریتیش کلمبیا اتصالات برق جدید را برای استخراج کنندگان کریپتو متوقف می کند


بریتیش کلمبیا اولویت دادن به انرژی پاک و ایجاد شغل را از دلایل اصلی تعلیق عملیات استخراج ارزهای دیجیتال خود ذکر کرد.

یک شرکت برق دولتی در استان بریتیش کلمبیا کانادا تمام درخواست‌های اتصال الکتریکی جدید استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتال را برای مدت 18 ماه متوقف خواهد کرد.

دولت بریتیش کلمبیا این اعلامیه را در 21 دسامبر اعلام کرد و اظهار داشت که این مکث به دولت و BC Hydro اجازه می‌دهد تا چارچوبی دائمی ایجاد کنند که بتواند تعادل بهتری بین نیازهای ماینرهای کریپتو و ساکنان و مشاغل آنها ایجاد کند.

جوزی آزبورن، وزیر انرژی، معادن و نوآوری کم کربن، گفت که این حرکت برای حفظ انرژی پاکی که برای ساکنان و مشاغلی که شغل ایجاد می کنند و دوستدار محیط زیست هستند، انجام شده است.

ماینینگ ارزهای دیجیتال مشاغل کمی را در اقتصاد محلی ایجاد می‌کند، در حالی که مقدار زیادی برق برای راه‌اندازی و خنک کردن بانک‌های رایانه‌ای پرقدرت 24/7/365 مصرف می‌کند.

در حال حاضر، BC Hydro به هفت عملیات استخراج کریپتو خدمات می دهد. شش مورد دیگر، با مجموع 273 مگاوات، در مراحل پیشرفته اتصال هستند – انتظار نمی رود که اینها تحت تأثیر قرار گیرند.

با این حال، پروژه‌های جدید استخراج ارز دیجیتال نمی‌توانند فرآیند پیوند را با BC Hydro آغاز کنند و پروژه‌هایی که در مراحل اولیه فرآیند پیوند هستند نیز متوقف خواهند شد. در مجموع 1403 مگاوات برق.

این وزارتخانه خاطرنشان کرد که این انرژی معادل انرژی مورد نیاز برای تامین برق حدود 570,000 خانه یا 2.1 میلیون وسیله نقلیه الکتریکی در سال در استان است.

مربوط: مصرف انرژی BTC در 12 ماه 41 درصد افزایش می یابد و ریسک نظارتی را افزایش می دهد

سازمان آب و انرژی بریتیش کلمبیا گزارشی با عنوان رمز رمز در دسامبر 2022 منتشر کرد که در آن هشدار داد که “سطح بی سابقه” تقاضا برای عملیات استخراج ارزهای دیجیتال می تواند به طور بالقوه عرضه انرژی موجود را تحت فشار قرار دهد و منجر به افزایش نرخ برق برای ساکنان بریتیش کلمبیا شود. وی توجه کرد:

انرژی فعلی BC Hydro ممکن است به دلیل عملیات استخراج ارز دیجیتال زیر سوال رود، که می تواند به معنای انرژی کمتر برای فعالیت های سبزتر مانند تولید برق یا هیدروژن و نرخ برق بالاتر برای بریتانیایی ها باشد.

Statista گزارش داد که در اوایل سال 2022، مصرف برق سالانه بیت کوین به رکورد “204.5 تراوات ساعت در سال” رسید که تخمین زده می شود بیشتر از کل مصرف برق فنلاند باشد.

نیویورک اخیراً معادن اثبات کار (PoW) را تعلیق کرده است و اولین ایالت ایالات متحده است که این کار را انجام می دهد و عملیات استخراج معادن جدیدی را که 100 درصد مبتنی بر انرژی های تجدیدپذیر نیستند ممنوع کرده است.


نویسنده: Ciaran Lyons

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉