برایان آرمسترانگ به من قول 100 دلار بیت کوین داد – اما کجا؟


آیا ممکن است برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین بیس، نداند چگونه از شبکه لایتنینگ بیت کوین استفاده کند؟ می تواند توضیح دهد که چرا من را سفت کرده است.

برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین بیس، 100 دلار به من بدهکار است. این به این دلیل است که او ممکن است نداند چگونه از شبکه لایتنینگ، راه حل پرداخت فوری ساخته شده بر روی بیت کوین استفاده کند.

آرمسترانگ، که از سال 2012 در فضای بیت کوین (BTC) ساخت و ساز می کند، اخیراً در توییتی اعلام کرد که به افرادی که “بهترین نمونه ها” از افرادی که از ارزهای دیجیتال در آفریقا استفاده می کنند، پرداخت خواهد کرد. آرمسترانگ نوشت: «اگر از رمزنگاری در آفریقا استفاده می‌کنید، با یک ویدیوی کوتاه (کمتر از 30 ثانیه) یا عکسی از نحوه استفاده از آن پاسخ دهید. چند نمونه از بهترین نمونه ها درآمد ۱۰۰ دلاری در رمزارز هستند.

به هر حال، این مدیر عامل Coinbase است، بنابراین من ویدیویی از خودم با استفاده از بیت کوین در آفریقا به اشتراک گذاشتم که بخشی از یک قسمت 30 ثانیه ای مستند اخیر کوین تلگراف درباره بیت کوین در سنگال است.

این توییت به سرعت به بیشترین پسندیده و اشتراک‌گذاری شده‌ترین پاسخ به سوال آرمسترانگ تبدیل شد. (از همه مهمتر، این توییت در مورد بیت کوین در آفریقا صحبت می کرد، نه کریپتو آفریقا، و سهولت و سرعت شبکه لایتنینگ را نشان می داد.)

با این حال، به نظر می رسد که آرمسترانگ با وجود بیش از 600 لایک و 100 ریتوییت، پست من را نادیده گرفته است. محبوب ترین پست بعدی فقط 50 لایک دریافت کرد. بنابراین من با برخی از رهبران نظرات کلیدی، سازندگان و تأثیرگذاران در جامعه بیت کوین تماس گرفتم تا این توییت را تقویت کنم. ویکد، مربی و تحلیلگر داده ناشناس بیت کوین، آرمسترانگ را در پستی تگ کرد و او را متهم کرد که “شبکه لایتنینگ #Bitcoin را نادیده می گیرد”.

Wicked با مهربانی توجه برایان را به ویدیوی توییت من در مورد بیت کوین در آفریقا جلب کرد. این توییت و اذعان آرمسترانگ مبنی بر اینکه «رعد و برق عالی است و چیزی است که ما قصد داریم آن را ادغام کنیم» رسانه‌های خبری در سراسر جهان را بر آن داشت تا درباره توسعه بعدی کوین‌بیس گزارش دهند. او سپس توییت کرد که پول را برای من فرستاده است.

اینجاست که همه چیز عجیب می شود. آرمسترانگ گفت 100 دلار به من پرداخت کرده است. او گفت 100 دلار به آدرس لایتنینگ که در بیوگرافی پروفایل توییتر من نشان داده شده است فرستاده است: Joe@Coincorner.io

اکنون، اگر قبلاً هرگز از شبکه لایتنینگ استفاده نکرده‌اید، متأسفیم که این آدرس را با آدرس ایمیل اشتباه گرفته‌اید. اما آیا مدیر عامل Coinbase مرتکب این اشتباه می شود؟ آیا بیت‌کوین OG نمی‌توانست متوجه شود که درخواست موجود در بیو من که می‌خواند «ارسال بیت‌کوین به Joe@Coincorner.io» که توسط ایموجی‌های رعد و برق احاطه شده است، می‌تواند آدرس لایتنینگ من باشد؟

نکته اضافی: اجرای یک گره بیت کوین کمی فنی است و ارسال پول روی بلاک چین بیت کوین برای اولین بار کمی خسته کننده است زیرا در دنیایی لحظه ای زندگی می کنیم که تایید تراکنش حدود 10 دقیقه طول می کشد. اما استفاده از شبکه لایتنینگ در سال 2023؟ مرگ مغزی آسان است. پیاده روی در پارک. واقعا

“این یک تصمیم بزرگ است، جو” می شنوم که می گویی

بله، او است. و من برای اثبات آن رسیدهایی دارم. استفاده از شبکه لایتنینگ آنقدر آسان است که من در خیابان های سرتاسر دنیا می ایستم و بیت کوین را به مردم با کیف پول های جدید لایتنینگ می دهم و از واکنش آنها فیلم می گیرم.

رایج ترین عبارات عبارتند از: «نمی دانستم به این راحتی است» و «وای، خیلی سریع است». ویدیوها در کانال یوتیوب من هستند. در اینجا یک ویدیو در فرانسه برای کانال YouTube Cointelegraph گرفته شده است که در آن من بیت کوین را توزیع می کنم:

بنابراین، لطفا – بیایید وانمود نکنیم که در پیچیدگی ارسال پول به آدرس لایتنینگ آرمسترانگ غرق شده ایم. علاوه بر این، به اندازه کافی خنده دار، طرفداران بیت کوین در سرتاسر جهان توییت من را دیدند و از فرستادن صندلی برای من برای نشان دادن زنده بودن آدرس لایتنینگ من لذت بردند.

تلفن من با اعلان های پرداخت زنگ می خورد.

بازگشت به داستان. دنی اسکات، مدیر عامل CoinCorner، یک شرکت بیت کوین و لایتنینگ، به سرعت به آرمسترانگ اشاره کرد. توییتر Coinbase ممکن است اشتباهی را مرتکب شده باشد که بیت کوین و ایمیل را با هم ترکیب کرده است، زیرا عملکرد “ارسال به ایمیل” را ارائه می دهد.

مطالب مرتبط: فورک شانگهای اتریوم در راه است، اما این بدان معنا نیست که سرمایه گذاران باید اتریوم را کنار بگذارند

اسکات به کوین تلگراف ایمیل زد: «بدیهی است که ما آدرس را می دانیم. [that Joe shared] این یک آدرس لایتنینگ است، اما واضح است که همه این کار را نمی کنند.”

بنابراین حدس من این است که برایان در حال حاضر اطلاعات کمی در مورد لایتنینگ، به خصوص LNURL، آدرس های لایتنینگ و سایر نوآوری های در حال ساخت دارد، که خوب است، حواس پرت کننده است، این اتفاق می افتد، اکنون امیدواریم با معطوف کردن توجه آنها به این صنعت به او و صنعت کمک کند. هسته و بلندمدت. آنها به سمت بیت کوین و لایتنینگ می روند که دارای ارزش است.”

درست است: کوین بیس معاملاتی را برای بیش از 250 ارز دیجیتال مختلف ارائه می دهد – این تعداد سکه هایی است که باید مراقب آنها بود. همانطور که اسکات اضافه می کند، “من قدردان این هستم که چقدر شلوغ خواهد بود – این صنعت خواب نیست و من این احساس را، حتی در مقیاس کوچکتر، وقتی که یک شرکت بیت کوین را اداره می کنم، می دانم.”

برای اینکه برایان و در نهایت Coinbase از شک و تردید سود ببرم، چند روز قبل از نوشتن این مقاله صبر کردم. من چندین بار برای برایان توییت کردم (بدون پاسخ) و همچنین با تیم مطبوعاتی Coinbase تماس گرفتم. آنها به من گفتند که به اصل موضوع می پردازند، اما “حدس من این است که برایان پست ها را در زمان های خاصی گروه بندی می کند.” یک روز از این پیام (تردید نافع تر) می گذرد و روشنگری فرستادند.

مطالب مرتبط: کوین بیس 470 هزار دلار در دعوای معاملات داخلی برنده شد

ایمیل تیم مطبوعاتی به ویژه سمت چپ بود زیرا از آن به عنوان “پیکاپ” یاد می شد. بچینگ چندین پرداخت را در یک تراکنش واحد در بلاک چین بیت کوین ترکیب می کند، نه شبکه لایتنینگ لایه-2. باز هم با لایتنینگ آشنایی ندارند. این توهین بیشتری به آسیب می‌افزاید: ممکن است شبکه لایتنینگ در رادار کوین‌بیس نباشد؟

سه روز از زمانی که آرمسترانگ گفت پول را ارسال خواهد کرد، می گذرد و چند الگوی رفتاری عالی از بیت کوین و جامعه گسترده تر ارزهای دیجیتال وجود دارد.

برایان “LN Maxi” در تلاش است تا خود را با آن هماهنگ کند. منبع: @Corndalorian

آرمسترانگ در توییتر فعال بود زیرا مشغول راه‌اندازی پروژه‌های جدید و برنده شدن در دادخواست‌های داد و ستد داخلی برای بیش از 250 پروژه رمزنگاری است که شرکتش توسط Coinbase میزبانی می‌کرد.

اتفاقا من هنوز منتظر 100 دلارم هستم. اما من به طور فزاینده‌ای نگران هستم که آرمسترانگ، میلیاردر، OG ارز دیجیتال و مدیر عامل Coinbase در شناسایی آدرس لایتنینگ با مشکل مواجه شود.

جو هال در سال 2021 به عنوان گزارشگر به Cointelegraph پیوست. او دارای مدرک کارشناسی ارشد فرانسوی و اسپانیایی از دانشگاه ادینبورگ و مدرک کارشناسی زبان از Sceinces Po Lyon است.

این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و در نظر گرفته نشده است و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان‌شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.
نویسنده: Joe Hall

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *