شکست یا تله گاو نر 40 هزار دلاری؟ 5 نکته ای که باید در این هفته در بیت کوین بدانید


بیت کوین در بحبوحه افزایش نقدینگی کلان به بالای 40000 دلار می رسد، اما پیش بینی معامله گران شامل کاهش 25 درصدی یا بیشتر قیمت بیت کوین است.

بیت کوین (BTC) هفته اول دسامبر را بالای 40000 دلار با چشم انداز بهتری نسبت به اوایل سال 2022 شروع می کند.

اقدام قیمت بیت کوین با شروع ماه خوشایند است، با بسته شدن هفتگی اولین شکست بالای سطح 40000 دلار از آوریل سال گذشته تاکنون.

از آنجایی که روند صعودی آخرین رشد خود را در انتظار تغییرات کلان اقتصادی و اولین صندوق قابل معامله با قیمت نقدی (ETF) ایالات متحده است، موقعیت های فروش در حال از بین رفتن هستند و نقدینگی در حال جذب است.

علیرغم شک و تردیدها و برخی پیش‌بینی‌های عقب‌نشینی عمده قیمت، بیت‌کوین همچنان به فروشندگانی که دائماً سود خود را از دست می‌دهند یا در حاشیه منتظر قیمت ورودی هستند که هرگز نمی‌رسد، مهلت می‌دهد.

فضای مهمانی نه تنها در بازارها منعکس می شود. استخراج‌کنندگان بیت‌کوین مشغول آماده‌سازی برای هاوینگ هستند و انتظار می‌رود که این روند در این هفته ادامه یابد، زیرا نرخ هش در حال حاضر به بالاترین حد خود رسیده است.

صعودی تر در پیش است یا بیت کوین از خودش جلوتر می رود؟

این سوالی خواهد بود که فعالان بازار طولانی مدت در روزهای آینده با باز شدن بازارهای قدیمی و تطبیق با قیمت بیت کوین پس از 40000 دلار می پرسند.

ادامه مطلب


نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید