صرافی کریپتو برزیل Mercado Bitcoin دارای مجوز به عنوان ارائه دهنده پرداخت: گزارش


به عنوان یک موسسه پرداخت، فین تک MB Pay جدید خدمات بانکداری دیجیتال خاصی را به کاربران صرافی ارز دیجیتال در کشور ارائه خواهد کرد.

بر اساس گزارش رسانه های محلی، صرافی ارزهای دیجیتال مرکادو بیت کوین، مجوز ارائه دهنده پرداخت را از بانک مرکزی برزیل در 2 ژوئن دریافت کرد. با مجوز، این شرکت راه حل فین تک خود را MB Pay راه اندازی خواهد کرد.

روبرتو داگنونی، مدیر عامل شرکت مادر مرکادو بیت کوین 2TM، گفت: «تأیید بانک مرکزی گام بسیار مهمی است زیرا به ما امکان می دهد به گسترش تجارت خود ادامه دهیم و به مشتریان خود خدمات بهتری ارائه دهیم.

به عنوان یک موسسه پرداخت، MB Pay می تواند به کاربران برزیلی برخی از خدمات بانکداری دیجیتال مانند سرمایه گذاری در درآمد ثابت دیجیتال، سهام و سایر تراکنش های مالی با استفاده از دارایی های رمزنگاری شده در صرافی ارائه دهد. انتظار می‌رود که یک کارت نقدی که یک راه‌انداز ارز دیجیتال را برای کاربران ارائه می‌کند به زودی فعال شود.

اوایل این هفته، کارگزار محلی سنتی Guide Investimentos نیز از همکاری با Mercado Bitcoin برای ورود به بازار دارایی دیجیتال خبر داد.

مطالب مرتبط: پذیرش رمزارز در حال رونق است، اما نه در ایالات متحده یا اروپا – Bitcoin Builders 2023

راه اندازی فین تک مرکادو بیت کوین برای سال 2021 برنامه ریزی شده بود، اما به دلیل فرآیند تأیید نظارتی به تعویق افتاد. این توسعه در همان روزی اتفاق افتاد که مرکادو بیت کوین دستور داد بیش از 2182 بیت کوین (حدود 59.3 میلیون دلار در زمان نگارش مقاله) را به گروهی از سرمایه گذاران برگرداند که ادعا می کردند یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی سابق، وجوه خود را در یک هک ساختگی در سال 2018 دریغ کرده است. 2013.

تقاضای پر جنب و جوش برای راه حل های دیجیتال و جمعیتی در حدود 214 میلیون نفر، شرکت های رمزنگاری را به این کشور آمریکای لاتین جذب کرده است. بایننس قبلا برزیل را در میان بازارهای برتر جهانی خود قرار داده بود. شریک محلی آن، Latam Gateway، نیز در 19 مه مجوز ارائه دهنده پرداخت در کشور را دریافت کرد.

سایر صرافی های رمزنگاری دارای مجوز به عنوان ارائه دهندگان پرداخت در برزیل عبارتند از Crypto.com و Bitso.

کوین بیس نیز در حال گسترش فعالیت های خود در کشور است. از ماه مارس، صرافی آمریکایی با ارائه دهندگان پرداخت محلی برای ارائه سپرده و برداشت به ارز محلی و همچنین خرید ارزهای دیجیتال همکاری کرده است.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات کریپتو – به علاوه نکات مالیاتی کریپتو


نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید