بانک برزیلی BTG Pactual استیبل کوین با دلار آمریکا منتشر می کند


هدف استیبل کوین جدید مبتنی بر دلار کمک به مشتریان BTG Pactual در تعامل بین سیستم مالی سنتی و اقتصاد دیجیتال است.

بانک سرمایه گذاری پیشرو برزیل BTG Pactual با راه اندازی استیبل کوین خود با پشتیبانی دلار آمریکا به استقرار خدمات ارزهای دیجیتال جدید ادامه می دهد.

BTG Pactual در حال آماده‌سازی برای راه‌اندازی BTG Dol است، یک استیبل کوین جدید که با نسبت 1:1 با استفاده از خدمات نگهبانی بانک به دلار متصل شده است. BTG Pactual با اعلام این خبر در 4 آوریل گفت که استیبل کوین به دارندگان این امکان را می دهد تا بخشی از سهام خود را “دلار” کنند و به مشتریان کمک می کند تا بین سیستم مالی سنتی و اقتصاد دیجیتال جدید تعامل داشته باشند.

ما در حال نوآوری در استفاده از فین تک به نفع مشتریان خود هستیم. آندره پورتیلیو، رئیس دارایی‌های دیجیتال در BTG Pactual گفت: با خرید BTG Dol، سرمایه‌گذاران به روشی ساده‌تر، ایمن‌تر و هوشمندانه‌تر برای سرمایه‌گذاری دلاری دسترسی خواهند داشت.

بر اساس این اعلامیه، استیبل کوین جدید BTG Dol بر اساس پلتفرم فناوری رمزنگاری اختصاصی BTG Pactual، Mynt، ساخته شده است. Mynt که یک سال پیش راه اندازی شد، به کاربران اجازه می دهد در ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین (BTC) یا اتر (ETH) سرمایه گذاری کنند. مارسل مونتیرو، رئیس عملیات مینت، گفت:

ما اخیراً هشت دارایی جدید را راه‌اندازی کرده‌ایم، در حال حاضر ۲۲ ارز دیجیتال روی پلتفرم داریم و اکنون استیبل کوین خود را داریم. این نشان می دهد که بانک به فناوری اعتماد دارد و به تعهد خود برای ارائه محصولات و خدمات دیجیتالی نوآورانه ادامه خواهد داد.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، صرافی رمزارز Gemini، که توسط تایلر و کامرون وینکلووس تأسیس شده است، با BTG Pactual برای تضمین امنیت برخی از وجوه مربوط به دارایی های دیجیتالی بانک شریک شده است. صندوق سرمایه‌گذاری چند بازاری بیت‌کوین ۲۰ BTG Pactual یکی از اولین صندوق‌های بیت‌کوین است که در سال ۲۰۲۱ در برزیل راه‌اندازی شد، با نگهداری و سایر خدمات توسط دو زیرمجموعه Gemini، Gemini Custody و Gemini Fund Solutions ارائه می‌شود.

مرتبط با: روسیه امیدواری کشورهای بریکس برای توسعه ارز جدید را ارزیابی می کند

مدتی است که بانک‌های برزیلی خدمات پسند ارزهای دیجیتال را به کار می‌گیرند. در ماه فوریه، بانک بزرگ برزیل Banco do Brasil مشتریان خود را قادر ساخت تا مالیات خود را با ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین از طریق سرمایه گذاری مشترک با شرکت رمزنگاری محلی Bitfy پرداخت کنند.

مجله: سکه‌های ناپایدار: خطرات کاذب، بانکی و سایر خطرات ظاهر می‌شوند


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید