مورد جدید استفاده از بیت کوین که توسط گابور گورباکس اشاره شده است: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • هند طلا را از بانک مرکزی بریتانیا بازخرید کرد
  • قرباچ: «نداشتن بیت کوین غیرمسئولانه است»

گابور گورباکس، مشاور استراتژیک تتر، در مورد اخبار اخیر درباره انتقال طلای هند از بریتانیا و بازگشت به بریتانیا اظهار نظر کرد. توییت گورباچ به این معنی است که اگر هند بیت کوین را بپذیرد یا حداقل ارز دیجیتال پیشرو را به ترازنامه خود اضافه کند، این کار بسیار راحت تر انجام می شود.

هند طلا را از بانک مرکزی بریتانیا بازخرید کرد

یکی از «نقاط کلیدی فروش» بیت کوین این است که هنگام استفاده از کیف پول سرد، معامله یا جابه‌جایی آن آسان است و ذخیره آن بسیار راحت‌تر از طلای فیزیکی است.

این کارشناس مالی و ماکسیمالیست بیت کوین مقاله ای را به اشتراک گذاشت که اخیراً منتشر شده است که در آن اظهار داشته است که بانک مرکزی هند قبلاً 100 تن طلا را از بریتانیا به انبارهای خود منتقل کرده است. این شرکت قصد دارد در ماه آینده طلای بیشتری را به بازار عرضه کند.

قرباچ خاطرنشان کرد که امور مالی اساسی گاهی اوقات ممکن است با بروز تنش های ژئوپلیتیکی دشوار شود.

هند مجبور شد در سال 1991 بخشی از ذخایر طلای خود را تعهد کند، زمانی که این کشور با بحران شدید ارز خارجی روبرو شد. هند برای اولین بار در 33 سال گذشته شروع به خرید طلا کرد و سپس تصمیم گرفت مقداری از آن را از امپراتوری سابق بریتانیا استخراج کند. علاوه بر این، بخشی از طلای هند از زمان استقلال در بانک انگلستان (یک انبار در لندن) ذخیره شده است. این خرید طلا به معنای تقویت اقتصاد هند است.

مرتبط با

قرباچ: «نداشتن بیت کوین غیرمسئولانه است»

در اوایل این هفته، گابور گورباکس توییتی را منتشر کرد که در آن بیت کوین را به عنوان جایگزینی برای دلار آمریکا برای کشورهایی که با کاهش ارزش پول ملی خود مواجه هستند، توصیه کرد.

گورباچ اظهار داشت که اکنون برای دولت‌ها غیرمسئولانه است که بیت کوین را نگه ندارند، گویی به آنها پیشنهاد می‌کند از السالوادور الگوبرداری کنند که سه سال پیش بیت کوین را به عنوان پول ملی خود پذیرفت. آرژانتین اکنون امیدوار است از تجربه السالوادور درس بگیرد و شاید از آن پیروی کند.

السالوادور در حال حاضر افراد ثروتمند را با ارائه شهروندی به آنها در ازای یک میلیون دلار بیت کوین یا USDT تتر جذب می کند. همه آلت کوین ها در این کشور ممنوع است. مکس کایزر، یک ماکسیمالیست برجسته بیت کوین، به آنجا نقل مکان کرد و اکنون به عنوان مشاور بیت کوین رئیس جمهور نایب بوکله کار می کند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید