مدیر عامل CryptoQuant ادعا می کند بیت کوین “خسته کننده” یک فرصت است


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته کی یانگ جو، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت تحلیل ارزهای دیجیتال CryptoQuant، بیت کوین، ارز دیجیتال پرچمدار، همچنان در بازار است. تجارت سودآور.

این در حالی است که این ارز دیجیتال در طول این چرخه متحمل چندین اصلاحات قابل توجه شده است. در حال حاضر 14 درصد از بالاترین رقم تاریخی 73737 دلاری که در ماه مارس به دنبال راه‌اندازی موفقیت‌آمیز چندین صندوق قابل معامله در بورس به دست آمده بود، کاهش یافته است.

مرتبط با

جو اقدام قیمت فعلی را “خسته کننده” توصیف کرد و افزود که فرصتی برای سرمایه گذاران است. به گفته او، این زمان ایده آلی است که نهنگ ها شروع به جمع آوری بزرگترین ارز دیجیتال کنند.

نمودار Ju اضافه شده نشان می دهد که ارز دیجیتال پیشرو بر اساس شاخص های نوسان واقعی Garman-Klass فعالیت بازار بسیار ضعیفی را تجربه می کند.

طبق داده‌های CoinGecko، اوایل امروز، قیمت بیت‌کوین به بالاترین حد روزانه ۶۳۶۹۴ دلار رسید. در زمان نگارش این مقاله، با 2.8 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته، به 63182 دلار تغییر می کند.

مرتبط با

تراویس کلینگ از Ikigai Asset Management اظهار داشت که اصلاح اخیر به دلیل نگرانی های مازاد عرضه منطقی است.

در این میان، برخی از تحلیلگران معتبر معتقدند که ارز دیجیتال هنوز به اوج خود نرسیده است. برای مثال، تام لی از Fundstrat گفت: تخمین قیمت 150000 دلار.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayپیتر برانت، یک معامله گر معروف کالا، همچنین پیش بینی کرد که ارز دیجیتال پیشرو می تواند تا 150000 دلار در این چرخه افزایش یابد. با این حال، او معتقد است که هنوز احتمال زیادی وجود دارد که ارز دیجیتال پرچمدار نتواند به بالاترین سطح جدید برسد و تا 55000 دلار سقوط کند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید