با اعلام Burn بایننس، قیمت BNB به طور شگفت انگیزی 7 درصد افزایش یافت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

BNB، توکن صرافی صرافی بایننس، در ۲۴ ساعت گذشته افزایش خیره کننده بیش از ۷ درصدی را ثبت کرده است.

BNB که به شدت با عملکرد پلتفرم بایننس مرتبط است، در هفته گذشته با افزایش نزدیک به 10 درصدی، از 10 ارز دیجیتال برتر برتری داشته است.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه BNB/USD، اعتبار: TradingView

افزایش قیمت BNB مطابق با اعلام سوخت اخیر بایننس است. با کمال تعجب، این سوختگی خاص نیازی به توکن های BNB ندارد و فضایی را برای حدس و گمان در مورد علت افزایش قیمت اخیر BNB باقی می گذارد.

بایننس اعلامیه جدیدی می دهد اظهار داشت تعداد قابل توجهی از توکن های BUSD و TUSD B سوزانده می شوند. سپس مقدار معادلی از توکن ها آزاد می شود که به عنوان وثیقه در شبکه محلی آنها استفاده می شود.

BNB شاهد یک تجمع بزرگ در روز چهارشنبه، 21 فوریه بود، زیرا گاوها تجمع قبلی را که از روز دوشنبه آغاز شده بود، تثبیت کردند. این افزایش در معاملات اولیه روز پنجشنبه ادامه یافت و BNB در زمان انتشار به بالاترین حد روزانه 387 دلار رسید.

قیمت BNB از ابتدای دسامبر 2023 به طور پیوسته در حال افزایش بوده است، درست پس از اینکه یک صلیب طلایی صعودی در نمودارهای آن ظاهر شد. صلیب طلایی شکل گیری نمودار صعودی است که زمانی رخ می دهد که میانگین متحرک کوتاه مدت یک دارایی (50 روز) از میانگین متحرک بلند مدت آن (200 روز) عبور کند.

با ظهور صلیب طلایی صعودی، افزایش قیمت تایید شد و BNB شروع به افزایش کرد. پس از یک دوره تثبیت، BNB در اواسط فوریه به رشد خود ادامه داد و 338 دلار را شکست.

در زمان نگارش این مقاله، BNB با 4.63 درصد افزایش به 381 دلار در 24 ساعت گذشته رسید. حرکت اخیر قیمت در BNB باعث شد ارزش بازار این توکن به 57.11 میلیارد دلار برسد و آن را به چهارمین ارز دیجیتال بزرگ تبدیل کند. در سال جاری تاکنون، BNB 24 درصد رشد داشته است.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید