BNB Greenfield به شبکه آزمایشی ذخیره سازی غیرمتمرکز می رسد که به زنجیره BNB می رسد


BNB Chain از توسعه‌دهندگان، اعتبارسنجی‌ها و ارائه‌دهندگان ذخیره‌سازی می‌خواهد که آزمایش راه‌حل ذخیره‌سازی غیرمتمرکز BNB Greenfield را آغاز کنند.

پس از آغاز آزمایش BNB Greenfield در 10 آوریل، اکوسیستم زنجیره ای BNB در حال آماده شدن برای یکپارچه سازی راه حل های ذخیره سازی غیرمتمرکز است.

BNB Greenfield برای تقلید از راه‌حل‌های سنتی ذخیره‌سازی ابری Web2، ارائه خدمات داده سریع و مقرون‌به‌صرفه به همراه مالکیت و ادغام پیشرفته برای برنامه‌ها و خدمات Web3 مدل‌سازی شده است.

در اعلامیه شبکه آزمایشی که با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شد، ویژگی های اولیه ای که کاربران و توسعه دهندگان را قادر می سازد استفاده از فضای ذخیره سازی غیرمتمرکز را آغاز کنند، مشخص شد.

مجوز داده را می توان به زنجیره هوشمند Binance (BSC) منتقل کرد و به دارایی های دیجیتال تجاری تبدیل کرد که می تواند با انواع مالی غیرمتمرکز (DeFi)، توکن های غیرقابل تعویض (NFT) و برنامه های GameFi در BSC ادغام شود. .

مرتبط: توسعه‌دهنده می‌گوید BNB Chain اکنون آدرس‌های منحصربه‌فردتری نسبت به اتریوم دارد

کاربران می توانند کیف پول ایجاد کنند و داده ها را در BNB Greenfield مدیریت کنند، در حالی که توسعه دهندگان می توانند بر دارایی های داده کنترل داشته باشند. این شامل توانایی تنظیم دسترسی و شرایط هم به صورت دستی و هم به صورت برنامه ای است.

یک رله BSC و Greenfield را به هم متصل می کند و به BSC DApps اجازه می دهد تا با استفاده از کیت توسعه نرم افزار با Greenfield یکپارچه شوند. توکن BNB اکوسیستم بایننس به عنوان توکن گاز و حاکمیت برای BNB Greenfield عمل خواهد کرد. اعتبار سنجی‌ها BNB را در اختیار خواهند داشت، در حاکمیت شبکه شرکت می‌کنند و از هزینه‌های ذخیره‌سازی درآمد کسب می‌کنند.

در همین حال، کاربران برای مدیریت منابع ذخیره‌سازی و استفاده از ارتباطات زنجیره‌ای محلی بین BSC و Greenfield حساب‌هایی ایجاد می‌کنند و BNB را انتقال می‌دهند.

شبکه آزمایشی گرین‌فیلد شاهد همکاری ارائه‌دهندگان ذخیره‌سازی (SP) با اعتبارسنجی‌ها برای تسهیل خدمات ذخیره‌سازی پلتفرم خواهد بود. SP ها مسئول ذخیره داده های واقعی هستند، در حالی که اعتبار سنجی ها ابرداده ها و اطلاعات دفتر مالی را از طریق الگوریتم های اجماع پردازش می کنند.

برای تبدیل شدن به یک SP، یک کاربر باید یک سهم سرویس را در بلاک چین گرینفیلد واریز کند، که سپس توسط تایید کنندگان از طریق یک فرآیند حاکمیتی به آن رأی داده می شود. هدف این طراحی، ذخیره سازی کارآمد داده های کاربر، افزونگی و امنیت است. مکانیسم اثبات سهام گرینفیلد، حاکمیت غیرمتمرکز پلتفرم را ایجاد می کند.

ویکتور جنین، معمار ارشد راه حل های زنجیره ای BNB، گفت که گرین فیلد اکنون برای SP ها و کاربران برای شروع تست استرس سرویس در شبکه آزمایشی کنگو باز است:

توسعه دهندگان می توانند انتخاب کنند که داده ها را در هر جایی از پایانه های غیرمتمرکز گرفته تا سرویس های ذخیره سازی متمرکز ذخیره کنند، در حالی که اعتبار سنجی ها در شکل دادن به آینده مالکیت و استفاده از داده ها در وب 3 موثر خواهند بود.

این شرکت با بیش از 1400 DApp فعال و 200 میلیون آدرس منحصر به فرد در زنجیره BNB، راه حل ذخیره سازی داده خود را برای خدمت به اقتصاد داده پررونق در نظر می گیرد. داده های Fortune Business Insights پیش بینی می کند که بازار جهانی ذخیره سازی داده تا سال 2030 بیش از 777 میلیارد دلار ارزش داشته باشد.

مجله: Web3 Player: Shrapnel در GDC الهام‌بخش است، رویکرد گرم Undead Blocks، سفر دوم


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید