پروژه Bluechip NFT Moonbirds با آژانس های استعدادیابی هالیوود UTA قرارداد امضا می کند

پروژه Bluechip NFT Moonbirds با آژانس های استعدادیابی هالیوود UTA قرارداد امضا می کند


کوین رز، یکی از بنیانگذاران PROOF، این معامله را در تاریخ 6 ژانویه در توییتر اعلام کرد و بیان کرد که هدف این است که برند Moonbirds را در مقیاس جهانی و نه فقط در فضای Web3 به رسمیت بشناسد.

شرکت متمرکز بر NFT در فوریه 2022 توسط کوین رز، سرمایه‌گذار فیسبوک و توییتر و طراح جاستین مزل، تأسیس شد. این شرکت همچنین مجموعه‌های Proof Collective و Oddities NFT را در کاتالوگ خود دارد.

با اعلام این حرکت در 6 ژانویه در توییتر، رز پیشنهاد کرد که هدف از این معامله این است که اطمینان حاصل شود که برند Moonbirds در مقیاس جریان اصلی “جهانی” به رسمیت شناخته می شود، نه اینکه به عنوان یک موفقیت بزرگ در فضای وب 3 شناخته شود.

UTA چه چیزی را سر میز می آورد؟ آنها دارای 1400 نفر با دپارتمان‌هایی در زمینه فیلم، تلویزیون، موسیقی، بازی‌های ویدیویی، ورزش، کتاب، برندسازی و صدور مجوز، سخنرانی، بازاریابی، هنرهای زیبا، انتشارات و غیره هستند.»

PROOF، شرکتی که پشت سر پروژه برتر NFT Moonbirds قرار دارد، قرارداد نمایندگی با آژانس استعدادهای متحد (UTA)، یکی از آژانس های استعدادیابی برجسته هالیوود امضا کرده است.

رز با کمی جلوتر از این حرکت، اظهار داشت که UTA از طرف PROOF برای کمک به “بررسی، واسطه گری و اجرای مشارکت ها و فرصت های توسعه در زمینه های مختلف” کار خواهد کرد.

پروژه Moonbirds مبتنی بر اتریوم که در آوریل 2022 راه اندازی شد، شامل 10000 NFT آواتار با مضمون جغد است. طبق داده های CryptoSlam، تا به امروز تقریباً 619.5 میلیون دلار فروش ثانویه داشته است.

این رقم Moonbirds را به یازدهمین مجموعه پرفروش در بازار NFT تبدیل می کند. نزدیکترین رقبای آن Doodles با 553 میلیون دلار در جایگاه دوازدهم و CloneX با 794.9 میلیون دلار در جایگاه دهم قرار دارند.

12 پروژه برتر NFT در تمام دوران: CryptoSlam

علیرغم اعلام افزایش سریع UTA، حجم 24 ساعته Moonbirds به میزان 57.86 درصد کاهش یافت و Moonbirds NFT در آن بازه زمانی 442747 دلار تغییر کرد. اما در بازه زمانی هفت روزه، حجم معاملات همچنان 63.74 درصد افزایش یافت.

حرکت The Moonbirds به دنبال دیگر نام‌های بزرگ در فضای NFT است که به دنبال معاملات هالیوود هستند.

مربوط: لوگان پل تهدید کرد که از Coffeezilla به دلیل اتهامات کلاهبرداری CryptoZoo شکایت خواهد کرد

Larva Labs، بنیانگذاران CryptoPunks، اولین کسانی بودند که با امضای قراردادی با UTA در سپتامبر 2021، راه را برای بازگشت هموار کردند تا IP این شرکت را در تلویزیون، فیلم، بازی‌های ویدیویی، صدور مجوز و پخش نمایش دهد.

ماه بعد، Yuga Labs که اکنون مالک CryptoPunks است، همین کار را با ثبت نام در UTA انجام داد تا Bored Ape Yacht Club IP را به فیلم ها، تلویزیون، موسیقی و بازی ها بیاورد. آخرین رویداد قبل از PROOF معامله بین رقبای UTA WME و استارت آپ NFT Boss Beauties بود.
نویسنده: Brian Quarmby

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉