Blockware به اتهام ارائه نادرست عملکرد ماینرها شکایت کرد

Blockware به اتهام ارائه نادرست عملکرد ماینرها شکایت کرد


شاکی خواستار غرامت 250000 دلاری و درخواست خسارت جبرانی و جزایی است.

Faes & Company مستقر در لندن در دسامبر شکایتی را به شرکت استخراج ارز دیجیتال Blockware Solutions LLC ارائه کرد.

شاکیان ادعای ضرر و زیان 250000 دلاری دارند و خواهان جبران خسارت و مجازات هستند.

بر اساس این شکایت، طرفین قراردادهایی را برای خرید 525000 دلار استخراج بیت کوین و خدمات میزبانی مرتبط برای Faes در اکتبر 2021 امضا کردند. به عنوان بخشی از این معامله، Blockware در ازای دریافت هزینه میزبانی ماهانه و هزینه انرژی، ماینرهای Faes را در یکی از امکانات سروری که ادعا می‌شود تحت مالکیت و مدیریت است، میزبانی می‌کند.

مرتبط: شرکت های استخراج بیت کوین عمومی با بدهی جمعی 4 میلیارد دلاری دست و پنجه نرم می کنند

با این حال، شاکی ادعا می کند که در زمان تسویه حساب، Blockware “در واقع مالک یا اداره کننده تاسیساتی برای اسکان ماینرها نبود و توانایی انجام این کار را به طور قابل اعتماد نداشت.” وی همچنین خاطرنشان کرد:

علاوه بر این، تا جایی که Blockware به امکانات شخص ثالث برای میزبانی و مدیریت ماینرها دسترسی دارد، این امکانات از قدرت قابل اعتمادی برخوردار نبودند (احتمالاً به دلیل قرارداد محدود با تأمین‌کنندگان انرژی)، بنابراین عملیات ماینرها بوده و ادامه دارد. در معرض وقفه یا “گسیختگی” قرار گیرد. در نتیجه، ماینرهای Faes تحت مدیریت و کنترل Blockware به دلیل کمبود برق، از زمان طولانی خرابی و ناکارآمدی رنج بردند و در نتیجه درآمد قابل توجهی از دست رفت.

فائس همچنین خاطرنشان کرد که او دستور داد ماشین‌ها در ماه ژانویه زمانی که یک بیت‌کوین (BTC) بیش از 45000 دلار بود، تحویل و در تأسیسات Blockware میزبانی شوند. اما این برج ها فقط در ماه آوریل آنلاین شدند. کت و شلوار همچنین خاطرنشان کرد:

“مشکلات زمان راه‌اندازی تقریباً دو روز پس از آنلاین شدن ماینرهای Faes شروع شد و تا سال 2022 ادامه یافت، که منجر به شکایات و درخواست‌های پشتیبانی متعدد از سوی Faes شد. علی‌رغم این مشکلات، Blockware یک صفحه “وضعیت بالا نشان دادن دائمی آپتایم” دارد.” میزبانی و به روز رسانی امکانات خود، از جمله تأسیسات پنسیلوانیا که در آن ماینرهای Faes میزبانی می شوند، در 90 روز گذشته به طور مداوم 100% آپتایم را نشان داده اند.”

با وجود “100٪ زمان کار” نشان داده شده، با نگاهی به تاریخچه حادثه، تاسیسات پنسیلوانیا شاهد “تقریباً 50 روز قطع برق طولانی مدت” در ماه های سپتامبر و اکتبر بود، شکایت ذکر شد.

Blockware Solutions بلافاصله به درخواست‌های Cointelegraphs برای اظهار نظر پاسخ نداد.

شرکت های استخراج بیت کوین از زمستان کریپتو و افزایش هزینه های انرژی آسیب زیادی دیده اند. بر اساس شاخص هاشرات، تنها 10 وام گیرنده برتر استخراج بیت کوین به طور تجمعی حدود 2.6 میلیارد دلار بدهکار هستند.


نویسنده: Ana Paula Pereira

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉