Blockstream 125 میلیون دلار برای تأمین مالی عملیات استخراج بیت کوین افزایش می دهد

Blockstream 125 میلیون دلار برای تأمین مالی عملیات استخراج بیت کوین افزایش می دهد


استخراج کنندگان بیت کوین در طول بازار نزولی تحت فشار قابل توجهی قرار گرفتند. با این حال، Blockstream گفت که مشتریان میزبانی سازمانی آن «مقاوم‌تر» هستند.

شرکت زیرساخت دارایی دیجیتال Blockstream 125 میلیون دلار برای تامین مالی خدمات کولوکیشن ماینینگ بیت کوین (BTC) جمع آوری کرده است که بر تقاضای رو به رشد برای خدمات میزبانی سازمانی در میان بازار نزولی تاکید دارد.

Blockstream در ژانویه اعلام کرد که افزایش 125 میلیون دلاری از طریق اسکناس های قابل تبدیل و یک وام تضمین شده تامین شده است. شرکت سرمایه گذاری مخاطره آمیز Kingsway Capital با مشارکت بیشتر Fulgur Ventures در ارتقاء رتبه بندی قابل تبدیل پیشرو بود. بازارهای سرمایه کوهن و کوهن، بخشی از گروه مالی JVB، به Blockstream در مورد این معامله مشاوره دادند.

این بودجه به Blockstream اجازه می‌دهد تا ظرفیت استخراج را برای مشتریان میزبانی سازمانی خود گسترش دهد – بخشی که شرکت می‌گوید در مقابل نوسانات قیمت بیت‌کوین در مقایسه با به اصطلاح ماینرهای پروپ «مقاوم» است. Blockstream گفت که این بخش دوم “مستقیماً در معرض نوسانات قیمت بیت کوین و حاشیه های فشرده تر است.”

اریک سونسون، رئیس و مدیر مالی Blockstream می‌گوید: «ما همچنان بر کاهش ریسک برای استخراج‌کنندگان بیت‌کوین سازمانی متمرکز می‌شویم و کاربران سازمانی را قادر می‌سازیم موارد استفاده با ارزش بالا ایجاد کنند.

مربوط: BlockFi برای فروش 160 میلیون دلار وام های استخراج کننده بیت کوین: گزارش

طولانی شدن بازار نزولی در کریپتوها، که با چندین ورشکستگی برجسته که منجر به فروپاشی FTX شد، بر ماینرهای بیت کوین فشار زیادی وارد کرد. در ماه دسامبر، غول استخراج بیت کوین Core Scientific به دلیل کاهش درآمد، ۱۱ مورد ورشکستگی را اعلام کرد.

عملیات معدن گرینریج در ماه دسامبر با به دست آوردن 74 میلیون دلار راه نجات از گروه سرمایه گذاری دیجیتال نیویورک، از ورشکستگی فرار کرد.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، در اواخر سال 2022، استخراج کنندگان بیت کوین ممکن است بدترین روزهای خود را با تثبیت نرخ هش و افزایش تدریجی حاشیه سود داشته باشند. با این حال، صنعت همچنان تحت فشار است، به ویژه برای استخراج کنندگان کوچک و متوسط ​​با قیمت های سرسام آور بالای 25000 BTC.


نویسنده: Sam Bourgi

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉