توکن BST Blocksquare اکنون با پلتفرم Banxa یکپارچه شده است


فهرست

  • پلتفرم جهانی Banxa توکن BST Blocksquare را به ویژگی پرداخت فیات اضافه می کند
  • BST مزایای توکن های سودمند و حاکمیت را ترکیب می کند

ادغام دسترسی به BST را افزایش می دهد و به کاربران در سراسر جهان امکان می دهد BST را با استفاده از طیف گسترده ای از گزینه های پرداخت محلی و بین المللی برای دسته های مختلف مشتریان خریداری کنند.

پلتفرم جهانی Banxa توکن BST Blocksquare را به ویژگی پرداخت فیات اضافه می کند

Blocksquare، یک پروتکل و پلتفرم مبتکرانه RWA برای توکن‌سازی اشیاء املاک و مستغلات، از اضافه شدن توکن رمزنگاری زیربنایی خود، BST، توسط Banxa، یک رمپ رایج رمزنگاری به فیات خبر داد. BST اکنون به طور کامل در مکانیسم پرداخت فیات این پلتفرم ادغام شده است.

تعهد Banxa به گسترش دسترسی مالی که به دلیل زیرساخت پرداخت قوی خود که میلیاردها دلار تراکنش را پردازش می کند، با هدف بلوک اسکوئر برای دموکراتیک کردن دسترسی به سرمایه گذاری در املاک همسو می شود.

انتظار می‌رود این ویژگی در آینده مستقیماً در راه‌حل‌های بازار Blocksquare ادغام شود و روند تعامل کاربران با توکن‌سازی املاک و مستغلات را ساده‌تر کند.

دنیس پترووچیچ، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Blocksquare از فرصت هایی که فهرست BST برای مشتریان جدید و فعلی باز می کند، هیجان زده است:

ما از شراکت با Banxa خرسندیم، شراکتی که نه تنها دسترسی و دسترسی به توکن BST ما را افزایش می‌دهد، بلکه مأموریت ما را برای تبدیل املاک و مستغلات به یک طبقه دارایی در دسترس جهانی به طور قابل توجهی پیش می‌برد. این ادغام گامی حیاتی به سوی دموکراتیک کردن املاک و مستغلات در مقیاس جهانی است که به هر کسی و در هر مکانی اجازه می دهد تا از طریق زیرساخت های پیشرفته توکن سازی RWA با بازارهای املاک و مستغلات درگیر شود. همکاری ما با Banxa استاندارد جدیدی را برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در عصر دیجیتال ایجاد می کند زیرا ما شبکه شریک رو به رشد خود را از اپراتورهای بازار در سراسر جهان گسترش می دهیم.

از ابتدای همکاری Blockquare و Banxa، کاربران پلتفرم crypto-to-fiat می توانند BST را از طریق کارت های نقدی Visa و Mastercard و همچنین راه حل های پرداخت دیجیتال از Google و Apple خریداری یا بفروشند.

BST مزایای توکن های سودمند و حاکمیت را ترکیب می کند

هولگر آریانس، مدیرعامل Banxa بر نقش مهم و چشم‌انداز بلندپروازانه Blocksquare در بخش توکن‌سازی RWA تاکید کرد:

ما فکر می کنیم که Blocksquare یک پروتکل DeFi قوی و کارآمد در فضا ایجاد کرده است و به طور قابل توجهی توکن سازی RWA را نوآوری کرده است. ما هیجان زده هستیم که از رشد سریع اکوسیستم بلوک اسکوئر برای پیشبرد هدف اصلی خود یعنی افزایش پذیرش فناوری بلاک چین استفاده کنیم.

از نظر فنی، BST توکن ابزار Blocksquare است که کاربران می توانند از آن برای به اشتراک گذاشتن و لذت بردن از قدرت حاکمیتی در DAO پلتفرم مالی غیرمتمرکز اختصاصی پلتفرم (DeFi) یعنی Oceanpoint استفاده کنند.

از ابتدای سه ماهه دوم سال 2024، سیستم عامل بلوک اسکوئر بیش از 95 میلیون دلار دارایی املاک و مستغلات در 21 کشور به دست آورده است.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید