BlockGPT اکوسیستم «چت برای برنده شدن» را برای آموزش هوش مصنوعی راه اندازی کرد


یک استارت آپ جدید Web3 با هدف ایجاد یک سیستم هوش مصنوعی به سبک ChatGPT بر روی بلاک چین است.

BlockGPT، یک شرکت Web3 که اخیرا راه اندازی شده است، از راه اندازی سرویس هوش مصنوعی (AI) «چت برای برنده شدن» و اکوسیستم بلاک چین مرتبط خود در 11 می خبر داد.

به گفته این شرکت، هدف BlockGPT ایجاد یک ربات چت غیرمتمرکز و مدیریت شده با رمز روی بلاک چین با عملکردی مشابه ChatGPT OpenAI است.

راه اندازی مدل AI با دو پیشنهاد ارائه می شود، یک توکن مدیریتی به نام BGPT و یک توکن میم به نام AIBGPT. طبق گزارش‌ها، هر دو بر روی PancakeSwap ساخته شده‌اند، یک صرافی غیرمتمرکز که به کاربران امکان خرید و فروش توکن‌های BEP-20 را می‌دهد.

BlockGPT یک سیستم پاداش “چت برای برنده شدن” و همچنین توکن ها را ارائه می دهد. طبق بیانیه مطبوعاتی، این به کاربران امکان می‌دهد تا توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و جوایز توکن برای شرکت در جلسات چت با مدل هوش مصنوعی کسب کنند.

یک کاغذ سفید در وب سایت BlockGPT بیان می کند که این شرکت از بیش از شش مدل ترانسفورماتور از پیش آموزش دیده (GPT) مولد بر روی پلت فرم استفاده می کند که با استفاده از یک مجموعه داده سفارشی آموزش داده شده است.

این مقاله هیچ اطلاعاتی در مورد اندازه بدنه، تعداد پارامترهای مورد استفاده برای آموزش مدل، یا سایر جزئیات در مورد قابلیت‌های فنی هوش مصنوعی ارائه نمی‌کند، اما ادعا می‌کند که به طور خاص برای پاسخ به بلاک چین طراحی شده است. پرس و جوها:

BlockGPT با استفاده از مجموعه داده بزرگی از اطلاعات، منابع و اسناد تحقیقاتی مرتبط با بلاک چین آموزش داده شد. […] در نتیجه، BlockGPT اکنون قادر به درک و پاسخگویی به طیف گسترده ای از سؤالات در مورد فناوری بلاک چین است.

این گزارش همچنین بیان می‌کند که مدل BlockGPT به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد که «استنتاج هوش مصنوعی زنجیره‌ای از طریق موتور استنتاج هوش مصنوعی» را فعال کنند و از موتور Synapse برای ارائه «چارچوبی قابل اعتماد برای ساخت برنامه‌های کاربردی و قراردادهای هوشمند که از فناوری هوش مصنوعی بهره می‌برند» استفاده می‌کند. ”

مطالب مرتبط: بارد گوگل چیست و چگونه کار می کند؟

راه اندازی BlockGPT در میان هجوم فعالیت ها در زمینه هوش مصنوعی و توکن انجام می شود. Memecoin هایی مانند Dogecoin (DOGE) و Pepe (PEPE) اخیراً سرفصل خبرها بوده اند و رقابت بین ChatGPT OpenAI، Google’s Bard و چندین پیشنهاد چت بات دیگر ماه ها بر اخبار فناوری تسلط داشته است.
نویسنده: Tristan Greene

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *