BlockFi قصد دارد در 11 ژانویه دارایی ها و بدهی ها را برای تشکیل پرونده ورشکستگی ارائه کند

BlockFi قصد دارد در 11 ژانویه دارایی ها و بدهی ها را برای تشکیل پرونده ورشکستگی ارائه کند


این شرکت ادعا کرد که هیچ یک از اعضای تیم مدیریت BlockFi از اکتبر 2022 هیچ ارز دیجیتالی را از این پلتفرم خارج نکرده است.

شرکت وام کریپتو BlockFi در ماه نوامبر اعلام کرد که اطلاعات مربوط به دارایی‌ها و بدهی‌های خود و همچنین پرداخت‌های دریافتی قبل از اعلام ورشکستگی را افشا خواهد کرد.

در یک موضوع توییتر در 9 ژانویه، BlockFi گفتم ارائه ای به ذینفعان ارائه کرد که شامل برنامه هایی برای پرونده های دادگاه آینده و خلاصه ای از روند ورشکستگی بود. به گفته شرکت وام دهنده، این شرکت مدت کوتاهی پس از اولین جلسه ورشکستگی خود در نوامبر به 106 خریدار بالقوه رسید و در 30 ژانویه به دنبال تایید دادگاه در مورد روند مناقصه خواهد بود.

به طور خاص، این شرکت ادعا کرد که هیچ یک از اعضای تیم مدیریت بلاک‌فا از ماه اکتبر هیچ ارز دیجیتالی را از این پلتفرم خارج نکرده است. “برای افزایش[d] حقوق پایه و[de] عدم پرداخت برای برخی کارمندان پس از تسهیلات اعتباری 400 میلیون دلاری از FTX USA در ماه جولای.

BlockFi گفت که قصد دارد دارایی ها و بدهی های خود را همراه با صورت های مالی خود در 11 ژانویه ثبت کند. این اطلاعیه پس از آن منتشر شد که وزارت دادگستری ایالات متحده به دادگاهی که با ورشکستگی BlockFi مواجه بود گزارش داد که بیش از 55 میلیون سهام رابینهود را توقیف کرده است. حدود 450 دلار در زمان انتشار – به عنوان بخشی از یک پرونده جنایی علیه صرافی ارز دیجیتال FTX و مدیران آن. BlockFi یکی از طرف هایی بود که مدعی حقوق سهام اعطا شده به FTX بود.

مربوط: BlockFi برای بازگرداندن رمزنگاری منجمد شده به کاربران کیف پول اقدام می کند

شرکت‌های رمزنگاری FTX، Celsius Network، BlockFi و Voyager Digital در سال 2022 برای فصل 11 ورشکستگی کردند و بسیاری از کاربران میلیون‌ها دلار ضرر را گزارش کردند. جلسه علنی بعدی برای پرونده ورشکستگی FTX در 11 ژانویه است، در حالی که BlockFi یک جلسه استماع چند منظوره در 17 ژانویه دارد.
نویسنده: Turner Wright

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉