BlockFi برای بازگرداندن رمزنگاری منجمد شده به کاربران کیف پول اقدام می کند

BlockFi برای بازگرداندن رمزنگاری منجمد شده به کاربران کیف پول اقدام می کند


موسسه اعتباری کریپتو BlockFi از دادگاه ورشکستگی ایالات متحده خواسته است تا به کاربران اجازه دهد ارزهای رمزنگاری شده موجود در کیف پول BlockFi را بازگردانند.

پلتفرم وام‌دهی کریپتوهای ورشکسته BlockFi درخواستی را به دادگاه ورشکستگی ایالات متحده ارائه کرده است تا به کاربرانش اجازه دهد دارایی‌های دیجیتالی را که در حال حاضر در کیف پول‌های BlockFi قفل شده‌اند، برداشت کنند.

در درخواستی که در 19 دسامبر به دادگاه ورشکستگی ناحیه نیوجرسی ارائه شد، وام دهنده به دنبال مجوز از دادگاه برای پردازش برداشت از حساب های کیف پول مشتری از توقف پلت فرم در 10 نوامبر بود.

اسناد دادگاه همچنین از زمان توقف موقت پلتفرم، مجوز به‌روزرسانی رابط کاربری را درخواست می‌کنند تا عملکردها را به درستی منعکس کند.

بطور کلی به اشتراک گذاشته شده است BlockFi در ایمیلی به کاربران آسیب‌دیده، این حرکت را «گامی مهم به سوی هدف ما برای بازگرداندن دارایی‌ها به مشتریان از طریق پرونده‌های فصل 11» توصیف کرد.

ما معتقدیم که مشتریان مالکیت واضحی از دارایی های دیجیتال در حساب کیف پول BlockFi خود دارند.

به گفته BlockFi، این حرکت بر برداشت یا انتقال از حساب‌های بهره BlockFi که در حال حاضر متوقف شده‌اند، تأثیری نخواهد داشت.

پلتفرم وام دهی همچنین نشان داد که قصد دارد از دادگاه عالی برمودا در مورد حساب های کیف پول BlockFi که در BlockFi International Ltd نگهداری می شود، کمک مشابهی دریافت کند.

BlockFi International یکی از شرکت‌های تابعه این شرکت است که دفتر مرکزی آن در برمودا قرار دارد و در خارج از ایالات متحده فعالیت می‌کند.

این شرکت درگیر بسیار سریعتر از سلسیوس حرکت می کند که در ماه جولای بیش از پنج ماه پیش اعلام ورشکستگی کرد، برخلاف پرونده ورشکستگی BlockFi در نوامبر، تیفانی فونگ وبلاگ نویس کریپتو پیامی را که توسط BlockFi در دسامبر برای او ارسال شده بود، به اشتراک گذاشت.

بر اساس اسناد دادگاه، جلسه رسیدگی برای تصمیم گیری در مورد پذیرش این درخواست در 9 ژانویه 2023 برگزار می شود.

قرار است جلسه جداگانه‌ای در رابطه با حساب‌های کیف پول که در BlockFi International Ltd برگزار می‌شود، در 13 ژانویه 2023 به دادگاه عالی برمودا برود.

مربوط: BlockFi از Bankman-Fried FTX به خاطر سهام Robinhood شکایت کرد

BlockFi برداشت مشتری را در 11 نوامبر متوقف کرد و از مشتریان درخواست کرد که وجوهی را به کیف پول های BlockFi یا حساب های بهره واریز نکنند، به دلیل عدم وضوح FTX.

تا 28 نوامبر، BlockFi برای فصل 11 ورشکستگی شرکت و هشت شرکت تابعه آن در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه نیوجرسی ثبت نام کرده است. BlockFi International در همان روز در دادگاه عالی برمودا درخواست ورشکستگی کرد.
نویسنده: Stephen Katte

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉