پلتفرم فناوری بلاک چین Bakkt پس از MiCA به اروپا نگاه می کند


دن اوپری، مدیر بخش محصولات Bakkt، هنگام گپ زدن با کوین تلگراف در بیت کوین 2023، خوش بینی خود را نسبت به آینده بیت کوین و چشم انداز شرکت در مورد بازارهای تنظیم شده ابراز کرد.

مدیر تولید Bakkt، Dan O’Prey، گفت که محیط نظارتی بین المللی برای ارزهای دیجیتال بهبود یافته است و این شرکت قصد دارد فروش خرده فروشی خود را در سراسر قاره افزایش دهد. به طور کلی، اوپری روندهای بلندمدت مثبتی را مشاهده کرده است.

اوپری در گفتگو با سام بورگی، سردبیر اخبار ایالات متحده آمریکا، سام بورگی، گفت که Bakkt نقش خود را به عنوان یک شرکت “B2B2C” در دو سال گذشته در اولویت قرار داده است. به این ترتیب، پس از فروپاشی صرافی ارزهای دیجیتال FTX، بخش قابل توجهی از توجه سازمانی بر روی بیت کوین (BTC) متمرکز شد. گفت:

در طول سال گذشته، ما شاهد مشکلات و پیامدهای زیادی با شرکت‌ها، اپلیکیشن‌ها و سکه‌ها در این فضا بوده‌ایم، و در حالی که این‌ها هیچ ربطی به بیت‌کوین ندارند، من فکر می‌کنم که بیت کوین را با خود به پایین کشیده است.

بیت کوین از عدم وضوح نظارتی نسبت به سایر ارزهای دیجیتال در ایالات متحده سود برده است، زیرا وضعیت آن به عنوان یک کالا توسط قانونگذاران تعیین شده است. به گفته او، اوپری می‌گوید فقدان شفافیت قانونی برای ارزهای دیجیتال در ایالات متحده به طور کلی “قطعاً بزرگترین مانع” در پذیرش بیت کوین است.

طی سه یا چهار سال گذشته، با درست کردن کارها کمی سرعت آن کاهش یافته است، اما اکنون در موقعیت بسیار قوی‌تری قرار داریم و رویدادهای اخیر واقعاً نیاز به این برنامه‌ها را برجسته کرده است.»

پلتفرم خرده‌فروشی Bakkt برای تجارت، پرداخت‌ها و پاداش‌های تثبیت شده فقط در ایالات متحده فعال است، اما Bakkt قصد دارد عملیات خرده‌فروشی خود را در سطح بین‌المللی گسترش دهد. به گفته مدیر اجرایی بلاک چین، این شرکت «با برخی از شرکای خود کار می‌کند تا حوزه‌هایی را شناسایی کند که در آن سهام‌هایی را اداره می‌کنند که احتمالاً قبلاً کریپتو معامله می‌کنند یا می‌خواهند کریپتو اضافه کنند یا قبلاً دارایی دارند».

اوپری قوانین بازار دارایی های رمزنگاری شده اخیراً تصویب شده در اتحادیه اروپا را ستود: «هر گونه وضوح به طور کلی خوب است. […] حداقل مردم می‌دانند که کجا ایستاده‌اند، می‌دانند چگونه کار کنند و چگونه سازگار شوند، و این به کسب‌وکارها و مؤسسات اجازه می‌دهد تا در این فضا مشارکت کنند. و جریان سرمایه». [and] کارت.”

مجله: بیت کوین در سنگال: چرا این کشور آفریقایی از BTC استفاده می کند؟
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید