Blockchain Heavyweight Crypto.com جدیدترین عضو انجمن Adan شد


فهرست

  • بهترین صرافی Crypto.com آخرین عضو انجمن Adan Web3 شد
  • Crypto.com شرط خود را در فرانسه دو برابر می کند

یک صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال با مخاطبان جهانی در حال پیوستن به یک اتحاد با نفوذ متخصصان بلاک چین و دارایی های دیجیتال است. این همکاری توسعه و پذیرش بلاک چین را در منطقه حیاتی اتحادیه اروپا تسریع خواهد کرد.

بهترین صرافی Crypto.com آخرین عضو انجمن Adan Web3 شد

Crypto.com، یک اکوسیستم بزرگ تبادل ارزهای دیجیتال جهانی، اکنون عضو Adan است، انجمنی پیشرو که متخصصان صنعت دارایی دیجیتال و بلاک چین را در فرانسه و سراسر اروپا گرد هم می آورد.

این سازمان یک نقطه ملاقات پر رونق برای متخصصان، سرمایه گذاران، علاقه مندان و تنظیم کنندگان ارزهای دیجیتال است. این به عنوان یک مرکز گفتگو برای تازه واردان صنعت و افراد سنگین وزن عمل می کند.

اریک آنزیانی، رئیس و مدیر عامل Crypto.com، بر اهمیت این همکاری برای پلتفرم، مخاطبان هدف و خانواده ارزهای دیجیتال در کشورهای اتحادیه اروپا تأکید کرد:

ما مفتخریم که عضو آدان هستیم زیرا ارزش های مشابهی داریم و با اهداف خود برای صنعت کریپتو در فرانسه و منطقه اتحادیه اروپا، از جمله حمایت از مقررات MiCA آتی، همسو هستیم. به عنوان عضوی از Adan، ما مشتاقانه منتظر مشارکت در صنعت و همکاری منطقه ای برای پیشبرد نوآوری و آموزش مسئولانه در Web3 هستیم.

همانطور که قبلا در U.Today توضیح داده شد، تنظیم کننده های اتحادیه اروپا تعدادی گام را برای تشدید رویه های انطباق برای مشاغل Web3 اجرا کرده اند.

بحث در مورد اینکه دقیقاً چگونه قراردادهای هوشمند و برنامه های کاربردی زنجیره ای باید تنظیم و مالیات شوند ادامه دارد.

Crypto.com شرط خود را در فرانسه دو برابر می کند

Crypto.com پاریس را به‌عنوان مرکز منطقه‌ای خود در سال 2022 اعلام کرد و متعهد شد در فرانسه سرمایه‌گذاری کند تا از ایجاد عملیات بازار از طریق مشارکت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری مستقیم در استعدادهای محلی و اکوسیستم استارت‌آپ حمایت کند.

Crypto.com همچنین اخیراً اعلام کرد که همانطور که قبلاً U.Today گزارش شده بود از 100 میلیون کاربر در سراسر جهان عبور کرده است.

Adan بیش از 200 شرکت عضو دارد و بزرگترین گروه پخش کننده Web3 در فرانسه و اروپا است.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید