فین‌تک بلاک‌چین GammaRey قرارداد ادغام ۳۲۰ میلیون دلاری را امضا کرد

فین‌تک بلاک‌چین GammaRey قرارداد ادغام ۳۲۰ میلیون دلاری را امضا کرد


GammaRey گفت حدود 800 میلیون دلار دارایی مصرف کننده دارد.

بر اساس اعلامیه در ژانویه، شرکت فین‌تک بلاک‌چین GammaRey یک قرارداد ادغام با تجارت الکترونیک مالی و شرکت تجزیه و تحلیل داده‌های مصرف‌کننده GoLogiq امضا کرده است. در حالی که GoLogiq بر مشتریان در آسیای جنوب شرقی تمرکز دارد، دفتر مرکزی هر دو شرکت در ایالات متحده است.

همانطور که در شرایط ذکر شده است، GoLogiq 320 میلیون دلار سهام عادی را برای به دست آوردن 100٪ سهام موجود در GammaRey منتشر خواهد کرد. انتظار می رود بسته به شرایط، این معامله طی چند هفته آینده تکمیل شود. همانطور که هر دو طرف اشاره کردند، هدف ادغام “تمرکز بر بازار مدیریت ثروت در حال رشد برای ژنرال Z و ژنرال Y” است. در مورد این معامله، برنت سوئن، رئیس GoLogiq، اظهار داشت:

از طریق این ادغام بسیار هم افزایی، ما به هدف خود یعنی GoLogiq برای تبدیل شدن به یک پلتفرم فین‌تک جامع که رشد درآمد و جریان نقدی قوی را برای مشاغل و مصرف‌کنندگان ضعیف ارائه می‌کند، دست خواهیم یافت.

سوئن همچنین فاش کرد که GoLogiq در مراحل نهایی تکمیل یک هدف خرید جدید با بیش از 9 میلیارد دلار دارایی مدیریت شده توسط GammaRey است. دو طرف هدف درآمد سالانه بیش از 50 میلیون دلار را برای سال 2023 پس از تکمیل قرارداد تعیین کردند.

GammaRey مستقر در نیویورک بر کیف پول های دیجیتال مصرف کننده و نرم افزار توسعه دهنده تمرکز دارد. این شرکت خصوصی گفت که این یک تجارت سودآور با جریان نقدی قوی است. با حدود 800 میلیون دلار دارایی مصرف کننده. پس از ادغام، سهام GoLogiq همچنان در فرابورس با نام اختصاری GOLQ معامله می شود.

GoLogiq همچنین قصد دارد برای عرضه در بورس های فهرست شده مانند Nasdaq یا NYSE درخواست دهد. چنین درخواستی بر اساس عوامل مختلفی از جمله رعایت حداقل الزامات فهرست بندی مشمول تایید خواهد بود.


نویسنده: Zhiyuan Sun

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉