بلاک چین به عنوان ابزاری برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی در وایت پیپر WEF گنجانده شده است


براینلی لیر، مدیر CISA، گفت که بررسی و تحقیق در مورد فناوری های جدیدی که می تواند به مقابله با تغییرات آب و هوایی کمک کند، مهم است.

مجمع جهانی اقتصاد (WEF) اخیراً کاغذ سفیدی منتشر کرده است که توضیح می دهد چگونه بلاک چین ها می توانند زیرساخت های لازم را برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی در «سرعت و مقیاس» فراهم کنند.

با توجه به وایت پیپر، ارزش بلاک چین برای جامعه اقدام اقلیمی را می توان به چهار دسته تقسیم کرد. اول، بلاک چین ها می توانند اعتماد و جاه طلبی را در مذاکرات آب و هوا “تقویت کنند”. همچنین می تواند شفافیت و اعتبار بازار را افزایش دهد و وجوه بیشتری را به توسعه دهندگان پروژه منتقل کند. در نهایت، DEF نوشت که دیجیتالی شدن «دسترسی دموکراتیک» به اقدامات آب و هوایی است.

Brynly Llyr، رئیس بلاک چین و دارایی‌های دیجیتال در شتاب‌دهنده تاثیر و پایداری رمزنگاری WEF (CISA)، گفت که فکر و تحقیق در مورد فناوری‌های نوظهور به عنوان ابزارهایی برای کمک به مقابله با تغییرات آب و هوایی بسیار مهم است. Llyr بیانیه زیر را بیان کرد:

زیرساخت‌های جهانی آب و هوا، ابزارها و فناوری‌های هماهنگی همگی می‌توانند به ما کمک کنند تا با اکوسیستم سیاره‌ای در حال تغییر خود همگام شویم. اینجاست که بلاک چین و فناوری‌های زیرساخت مشترک می‌توانند کمک کنند.”

به دلیل پتانسیل بلاک چین، وایت پیپر همچنین تاکید می کند که رهبران صنعت توافق دارند که نیاز به “تنظیمات سازنده” وجود دارد که از نوآوری پاسخگوی آب و هوای دیجیتال پشتیبانی می کند.

مرتبط با: مدیر عامل Circle فشار ارزهای دیجیتال آمریکا را به دلیل کاهش ارزش بازار USDC مقصر می‌داند

دانا گیبر، مدیر عامل پروژه آب و هوای بلاک چین Flowcarbon، گفت که برای سیاستگذاران مهم است که انواع برنامه های بلاک چین را در نظر بگیرند، نه فقط برجسته ترین آنها. Gibber گفت: «این فراتر از ارزهای دیجیتال است و شامل آنچه می‌توانید در بلاک چین ایجاد کنید، می‌شود.

در همین حال، صرافی رمزارز Coinbase تلاش می‌کند تا برای شفافیت بیشتر مقرراتی برای فضای دارایی دیجیتال در ایالات متحده مبارزه کند. در 25 آوریل، پلتفرم کریپتو شکایتی را با هدف وادار کردن کمیسیون بورس و اوراق بهادار به یک دادخواست قانون‌گذاری که از ژوئیه گذشته در حال بررسی است، تنظیم کرد. پس از این، صرافی همچنین یک کمپین توکن غیرقابل تغییر (NFT) راه اندازی کرد که خواستار سیاست های معقول تر ارزهای دیجیتال است.

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده جرایم مربوط به رمزنگاری را تشدید می کنند
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *