مدیر شورای بلاک چین تگزاس نامزدی دفتر دولتی را اعلام کرد


مدیر تجزیه و تحلیل استخراج بیت کوین در TBC گفت که او با کشف یک ارز دیجیتال بانک مرکزی توسط فدرال رزرو مخالف است و قصد دارد برای “آزادی دیجیتال” تلاش کند.

استیون کینارد، مدیر تجزیه و تحلیل استخراج بیت کوین در شورای بلاک چین تگزاس، اعلام کرده است که برای یک کرسی در مجلس نمایندگان تگزاس نامزد خواهد شد.

در اطلاعیه 11 ژوئیه، Kinard فوق الذکر در منطقه دالاس-فورث ورث، او قصد داشت به دنبال نامزدی حزب جمهوری خواه برای منطقه 70 تگزاس خانه باشد، جایی که در صورت انتخاب شدن، یک دوره دو ساله از سال 2025 آغاز می شود. این نامزد پس از گذراندن نزدیک به سه سال در BOK Financial از مارس 2022 در شورای بلاک چین تگزاس بوده است.

کینارد گفت که قصد دارد “آزادی دیجیتال” را تحت فشار قرار دهد و از “سرمایه گذاری های فناوری استراتژیک” در مبارزات انتخاباتی خود دفاع کند. اگر او در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان برای این منطقه پیروز شود، احتمالاً با نماینده فعلی دموکرات، میهائلا پلسا، که از سال 2023 در مجلس تگزاس خدمت کرده است، روبرو خواهد شد.

این نامزد فدرال رزرو ایالات متحده را به دلیل تلاش برای راه اندازی “بی پروا” ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) مورد انتقاد قرار داد، بیانیه ای که توسط فرماندار فلوریدا و چندین قانونگذار جمهوری خواه دیگر از جمله ران دیسانتیس، نامزد ریاست جمهوری 2024 تکرار شد. بر اساس وب سایت کمپین کینارد، او قصد داشت «مقاومت کند و هر گونه تحقیق را متوقف کند» در مورد CBDC.

مرتبط با: جلسه قانونگذاری تگزاس با نامشخص بودن لوایح ارزهای دیجیتال به پایان رسید

پایتخت تگزاس، و به ویژه آستین، منبع اصلی فعالیت استخراج ارزهای دیجیتال برای اکوسیستم بوده است که تنها پس از مهاجرت بسیاری از ماینرها از چین بهبود یافته است. در حالی که لایحه‌ای با هدف محدود کردن مشوق‌ها برای ماینرهای کریپتو در ماه آوریل به تصویب سنای ایالت تگزاس رسید، دولت همچنین به اضافه کردن ارزهای دیجیتال به منشور حقوق ایالت رای مثبت داد و فرماندار گرگ ابوت از خود به عنوان «حامی پیشنهاد قانون رمزنگاری» یاد کرد. .

انتخابات مقدماتی انتخابات 2024 در ایالات متحده در ماه‌های آینده نزدیک می‌شود و رمزارز و بلاک چین یک مسئله اصلی برای بسیاری از رای‌دهندگان است. برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین بیس، از کاربران کریپتو خواسته است که «نامزدهای طرفدار رمزارزها» را در همه 435 منطقه کنگره ایالات متحده انتخاب کنند، زیرا قانونگذاران قوانینی را برای تنظیم دارایی های دیجیتال پیشنهاد می کنند.

مجله: Crypto City: راهنمای آستین
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *