بانک مرکزی نیجریه فرصت را برای تنظیم بلاک چین در سال 2021 از دست داد – مدیر عامل Convexity


آقای اوونیبی اظهار داشت که به جای قطع روابط بین شرکت‌های مبادله ارزهای دیجیتال و بانک‌های محلی، باید یک استراتژی نظارتی بلاک چین توسط بانک مرکزی نیجریه (CBN) در سال 2021 ایجاد شود.

گروهی از متخصصان نیجریه ای در زمینه دارایی های دیجیتال در اجلاس دارایی های دیجیتال ذینفعان انجمن فناوری بلاک چین (SIBAN) در سال 2023 که در پایتخت این کشور، ابوجا برگزار شد، برای بحث در مورد آینده دارایی های دیجیتال در نیجریه روی صحنه رفتند. به مقررات.

در پانل با عنوان “آینده دارایی های دیجیتال: عدم قطعیت نظارتی و راه رو به جلو”، این گروه در مورد اینکه چرا تنظیم دارایی های دیجیتال و اجرای سیاست بلاک چین در نیجریه کند بوده است، بحث کردند.

به گفته مدیر عامل Convexity (مدیر عامل)، آقای Adedeji Owonibi، مقررات توسعه ایجاد شده توسط NITDA گام بزرگی در جهت درک و ایجاد یک محیط توانمند برای صنعت بلاک چین و کریپتو است. آقای اوونیبی اظهار داشت که این گامی است که بانک مرکزی نیجریه (CBN) باید در سال 2021 به جای قطع روابط بین شرکت‌های مبادله ارزهای دیجیتال و بانک‌های محلی انجام دهد.

پنل آینده دارایی های دیجیتال در اجلاس دارایی های دیجیتال SIBAN

پری ایتونیو، معاون دپارتمان توسعه اقتصاد دیجیتال، با شناخت گام‌های NITDA در ایجاد یک سیاست بلاک چین، مانع نظارتی ایجاد شده توسط ماهیت غیرمتمرکز بلاک چین را برجسته کرد که منجر به عدم درک مفاهیم بلاک چین و ارزهای دیجیتال در نیجریه شده است. . او خاطرنشان کرد که این عدم درک به ممنوعیت مالی سنتی رمزنگاری شده در سال 2021 دامن می زند.

یک نظرسنجی جهانی اخیر نشان داد که نیجریه، بزرگترین اقتصاد آفریقا، آگاه‌ترین جمعیت جهان به ارزهای دیجیتال است و 90 درصد از پاسخ‌دهندگان نیجریه به سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال در سال آینده ابراز علاقه کرده‌اند. با این حال، نیاز به مقرراتی وجود دارد که ضمن ارتقاء مقیاس پذیری در صنعت، امنیت را تشویق کند.

مرتبط با: بر اساس گزارش ConsenSys، 99 درصد از مردم نیجریه از رمزنگاری آگاه هستند

در پاسخ، ایتونیو اعلام کرد که سیاست بلاک چین از قبل ایجاد شده اولین گام نیجریه در جهت تضمین امنیت و حفاظت از سرمایه گذاران رمزنگاری است. او اعلام کرد که یک کمیته راهبری توسط NITDA برای تسهیل اجرای استراتژی های سیاست ملی بلاک چین ایجاد شده است. به گزارش ایتونیو، CBN و کمیسیون ارتباطات نیجریه (NCC) اعضای این کمیته هستند.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنید: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در این مورد نظر دارند


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید