مدیران این صنعت می گویند که بلاک چین و استیبل کوین های تنظیم شده تا سال 2030 به طور گسترده مورد استفاده قرار خواهند گرفت.


کارشناسان مقررات دیجیتال پیش بینی می کنند که با وجود رقابت فعلی بین TradFi و DeFi، پذیرش استیبل کوین تا سال 2030 در سراسر جهان گسترده خواهد شد.

استیبل کوین‌های تنظیم‌شده در حال حاضر در کانون توجه سیاست‌گذاران قرار دارند، زیرا گروهی از متخصصان در فضای نظارتی دیجیتال پیش‌بینی‌های خود را برای استفاده آینده از استیبل کوین‌های تنظیم‌شده در اجلاس World of Web (WOW) در هنگ‌کنگ اعلام کردند.

در پنلی با عنوان «دارایی‌های دیجیتال: سیاست‌ها و راه پیش رو»، این گروه درباره چگونگی استفاده از استیبل کوین‌های تنظیم‌شده تا سال 2030 و اینکه چگونه نرخ رشد فعلی استیبل کوین به این امر کمک می‌کند، بحث کردند.

الکساندرا ساشا، معاون اول پارلمان دانمارک و حامی فناوری و نوآوری بلاک چین، ضمن تایید رشد صنعت کریپتو، اظهار داشت که استیبل کوین های تنظیم شده قطعا قوی تر خواهند شد. الکساندرا گفت که با وجود استقبال گسترده از استیبل کوین های تنظیم شده، هنوز دو نوع نیاز در فضای ارز دیجیتال وجود دارد.

“من فکر می کنم هنوز دو نوع نیاز وجود دارد، زیرا شما افرادی خواهید داشت که می خواهند عصر دیجیتال را متمرکز کنند، و البته همیشه افرادی خواهید داشت که می خواهند از پرداخت ها به این روش غیرمتمرکز استفاده کنند.

مرتبط با: Exec می گوید که استیبل کوین ها راه حلی برای مشکل بانکی کریپتو هستند

کلوین لستر لی، کمیسر کمیسیون بورس اوراق بهادار فیلیپین، با توجه به پذیرش گسترده استیبل‌کوین‌های تنظیم‌شده تا سال 2030 گفت که مطمئن نیست که دارایی‌های دیجیتالی تنظیم‌شده تا آن زمان رشد کنند یا خیر، اما این اتفاق خواهد افتاد. مطمئناً هنوز وجود دارد و ممکن است متفاوت به نظر برسد.

در جمع بندی، داگلاس آرنر، استاد دانشگاه هنگ کنگ که در زمینه های ارتباط بین مقررات مالی و فناوری کار می کند، افزود که کل این دهه رقابتی بین رویکردهای متمرکز و غیرمتمرکز خواهد بود. به گفته داگلاس، رقابت در زمینه اکوسیستم کریپتو به همان اندازه که در زمینه متاورس صادق است، صادق است و تا پایان دهه، طیفی از ساختارهای مختلف وجود خواهد داشت که احتمالاً تنظیم می شوند. استیبل کوین ها به عنوان پرکاربردترین ابزار پولی تعبیه شده در برنامه های بلاک چین ظاهر خواهند شد.

مجله: آیا CBDCها کریپتونیت برای کریپتو هستند؟


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *