بیت‌کوین ETF بلک راک، روندی رکوردشکنی را هدف قرار می‌دهد


با توجه به الف چارت سازمانی ETF بیت کوین iShares BlackRock (IBIT) که توسط اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ ارائه شده است، توانست 64 روز متوالی جریان ورودی را ارائه دهد.

IBIT چهاردهمین دوره طولانی را در میان تمام ETFها دارد و اخیراً از شاخص حداقل نوسانات ایالات متحده (USD) MSCI پیشی گرفته است، یک صندوق محبوب با نوسانات کم که هدف آن محافظت در برابر بازار نزولی است.

مجموعه صندوق بیت کوین Wise Origin Fidelity (FBTC) در مجموع 63 روز قبل از ثبت ورودی صفر در روز جمعه پایان یافت.

JPMorgan Equity Premium Income ETF (JEPI) که در معرض سهام های بزرگ ایالات متحده قرار می گیرد، با 160 روز در رتبه سوم قرار دارد. Vanguard Total Bond ETF (BNDX) که در اوراق قرضه غیر دلاری آمریکا سرمایه گذاری می کند، روزانه 104 جریان ورودی دارد. Pacer US Cash Cows 100 ETF (COWZ)، که سهام 100 شرکت با بالاترین بازده جریان نقدی آزاد را ردیابی می کند، با 103 روز در رتبه سوم قرار دارد.

در حال حاضر، به نظر می رسد که خط لوله ورود بلک راک به گسترش خود ادامه خواهد داد. در روز جمعه موفق شد یک ورودی خوب 111.1 میلیون دلاری را ثبت کند.

آب سرد روی صندوق های ETF هنگ کنگ ریخته می شود

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayهنگ کنگ روز دوشنبه چندین ETF بیت کوین و اتریوم را تایید کرد. اگرچه این امر از سوی جامعه ارزهای دیجیتال به عنوان یک پیشرفت بسیار مثبت تلقی می شد، اما بالچوناس به دلیل اهمیت محدود این محصولات، آب سرد را روی این محصولات ریخت. او گفت: “انتظار پخش جریانی زیادی نداشته باشید (من تخمین 25 میلیارد دلاری را دیدم، این احمقانه است). ما فکر می کنیم اگر آنها 500 میلیون دلار بگیرند خوش شانس خواهند بود.”

وی کوچک بودن بازار ETF داخلی، عدم وجود ناشران بزرگ، نقدینگی نسبتا ضعیف و کارمزدهای بالا را از دلایل اصلی بعید بودن این محصولات برای جذب ورودی قابل توجهی عنوان کرد.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید