ETF بیت کوین بلک راک از رقبای خود بهتر عمل می کند زیرا این معیار کلیدی به رکورد جدیدی می رسد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ، اعلام کرد که بزرگترین ETF بیت کوین (IBIT بلک راک) نه تنها از نظر میزان نگهداری بیت کوین، بلکه در معیار کلیدی دیگری نیز از ETF های رقیب بهتر است. بر اساس توییت اخیر بالچوناس، این تعداد به شدت افزایش یافته است.

پست این تحلیلگر نشان می دهد که این صندوق در اولین فصل 13F خود دارای 414 دارنده گزارش شده بود. این تحلیلگر موافقت کرد که این یک عدد “ذهن انگیز” برای این معیار است و افزود که “بسیار چشمگیر” است. [the] رکورد.”

بالچوناس بعداً توضیح داد که حتی اگر یک ETF تازه متولد شده 20 مالک داشته باشد، این یک وضعیت بسیار نادر است.

این تحلیلگر یک اینفوگرافیک ارائه کرد تا نشان دهد که برخی دیگر از بزرگترین ETF های بیت کوین چقدر از BlackRock عقب هستند. BITB Bitwise حدود 100 مالک گزارش شده دارد، FBTC Fidelity کمتر از 250 مالک و Ark Invest کمتر از 100 مالک دارد.

در همین حال، ETF بلک راک همچنان برای سومین روز متوالی شاهد ورود صفر است. بر اساس داده‌های به اشتراک گذاشته شده توسط حساب تحلیلی @spotonchain، نه ETF نقطه‌ای دیگر طی سه روز گذشته شاهد جریان‌های مثبتی بودند که در 15 می 303 میلیون دلار بیت‌کوین جمع‌آوری کردند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید