گروه تحقیق و توسعه BitVM با 500000 دلار سرمایه گذاری از بنیاد Stacks شروع به فعالیت کرد.


فهرست

  • گروه کاری Stacks شروع به بررسی BitVM می کند
  • بنیاد Stacks 500000 دلار به گروه جدید اختصاص می دهد و موقعیت محقق اصلی را باز می کند

بنیاد Stacks، یک تیم نوآور که بر روی کاربردهای مختلف L2s قابل برنامه ریزی بیت کوین (BTC) کار می کند، جزئیات آخرین ابتکار تحقیق و توسعه، اهداف و برنامه بودجه خود را به اشتراک می گذارد.

گروه کاری Stacks شروع به بررسی BitVM می کند

گروه کاری Stacks، یک تیم تحقیقاتی جدید از متخصصان ارزهای دیجیتال، برنامه کاری خود را با تمرکز بر BitVM، یک لایه محاسباتی مبتنی بر بزرگترین ارز دیجیتال، بیت کوین (BTC) آغاز می کند. این بیانیه توسط میچل کوواس، مدیر ارشد بنیاد Stacks در 28 مارس 2024 بیان شد.

با استفاده از Stacks به عنوان یک مطالعه موردی اولیه، گروه کاری متمرکز بر BitVM به دنبال سرعت بخشیدن به توسعه BitVM و در عین حال تعیین چگونگی بهبود مفروضات اعتماد در شبکه است.

فناوری هایی مانند BitVM مکمل شبکه هایی مانند Stacks و سایر لایه هایی هستند که به دنبال امن ترین و مستقیم ترین اتصال به بیت کوین L1 هستند.

BitVM یک الگوی محاسباتی است که امیدوار است “بازاری آزاد از لایه های دوم ایجاد کند و بیت کوین را به طور بالقوه برای میلیاردها کاربر مقیاس کند.” BitVM می‌تواند به بسیاری از پیشرفت‌های Web3 در بیت‌کوین (BTC) مانند Stacks، تجمعات بیت‌کوین و پل‌های به حداقل رسیده اعتماد کمک کند. طراحی هسته BitVM محاسبات را خارج از زنجیره انجام می دهد و مکانیزم ضد تقلب را در بلاک چین بیت کوین پیاده سازی می کند.

بنیاد Stacks 500000 دلار به گروه جدید اختصاص می دهد و موقعیت محقق اصلی را باز می کند

بنیاد Stacks حداقل 500000 دلار اولیه را برای حمایت از گروه کاری متعهد می کند. با رسیدن گروه به نقاط عطف و پیشرفت در فناوری، بودجه بیشتری در دسترس خواهد بود.

علاوه بر این، انتظار می‌رود اکوسیستم Stacks بیش از 2 میلیون دلار در تحقیق و توسعه طی 12 تا 18 ماه آینده سرمایه‌گذاری کند. این فرض را بر این می‌گذارد که یک مسیر مناسب به جلو شناسایی شده است و با پیشرفت BitVM و سایر فناوری‌های مرتبط به سمت راه‌حل‌های آماده تولید، می‌توان پیشرفت ثابتی داشت. .

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، BitVM یکی از امیدوارکننده ترین پیشرفت ها در کل صحنه بیت کوین (BTC) برای رالی صعودی آینده است.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید