Bitvavo در بحبوحه بحران نقدینگی 296.7 میلیون دلار دارایی های قفل شده DCG را پیش پرداخت می کند.

Bitvavo در بحبوحه بحران نقدینگی 296.7 میلیون دلار دارایی های قفل شده DCG را پیش پرداخت می کند.


گروه ارز دیجیتال و شرکت های وابسته به آن (DCG) ضمن تعلیق بازپرداخت، به مشکلات نقدینگی اشاره کردند و به طور موقت کاربران را از برداشت وجوه خود منع کردند.

گروه ارز دیجیتال و شرکت‌های تابعه آن (DCG) که 296.7 میلیون دلار (280 میلیون یورو) سپرده‌ها و دارایی‌های دیجیتال صرافی ارز دیجیتال Bitvavo را برای خدمات سهامداری خارج از زنجیره مدیریت می‌کنند، بازپرداخت را به دلیل مشکلات نقدینگی در میان بازار نزولی به حالت تعلیق درآوردند. با این حال، Bitvavo اعلام کرده است که برای دارایی‌های قفل شده پیش‌پرداخت خواهد کرد و از قطعی ناشی از DCG برای کاربران جلوگیری می‌کند.

انتظار می‌رود که یک بحران نقدینگی حاد در صرافی‌ها آشکار شود، زیرا کاربران به طور فعال گزینه‌های خود نگه‌داری را به عنوان راهی برای محافظت از وجوه خود بررسی می‌کنند. DCG به مشکلات نقدینگی اشاره کرد زیرا به طور موقت کاربران را از برداشت وجوه با تعلیق بازپرداخت منع کرد. از سوی دیگر، Bitvavo تصمیم گرفته است که دارایی‌های قفل شده را از قبل تامین مالی کند تا اطمینان حاصل شود که هیچ یک از کاربرانش در معرض مشکلات نقدینگی DCG قرار نخواهند داشت.

در این اطلاعیه آمده است: “وضعیت فعلی DCG هیچ تاثیری بر پلتفرم Bitvavo ندارد” زیرا این شرکت به کاربران خود اطمینان می دهد که هیچ وقفه ای در سرویس وجود نخواهد داشت. به گفته Bitvavo، DCG قصد دارد طرحی را برای بازپرداخت سپرده های معوق در طول زمان به اشتراک بگذارد.

بعلاوه، Bitvavo استدلال می کند که بدهی DCG تأثیر منفی بر عملیات روزانه آن نخواهد داشت، زیرا این شرکت “از ابتدای تاسیس خود سود داشته است و از نظر مالی در وضعیت مناسبی قرار دارد.” این شرکت حتی اگر DCG بخشی از معامله خود را انجام ندهد، وضعیت موجود را تضمین کرد.

Bitvavo تقریباً 1.7 میلیارد دلار (1.6 میلیارد یورو) سپرده ها و دارایی های دیجیتالی را در نسبت 1:1 مدیریت می کند و به طور کامل توسط کاربران قابل بازخرید است.

مربوط: بیت کوین نقدینگی را به 17000 دلار نزدیک می کند زیرا دلار آمریکا قبل از CPI ضعیف است

بایننس، صرافی ارز دیجیتال با بیشترین حجم معاملات، به دلیل خروج گسترده وجوه از صرافی ها، نقدینگی خود را کاهش داد.

به گفته اندرو تورمن، تکنسین نانسن، کاهش نقدینگی ممکن است تا حدی به دلیل خروج بازارسازان بزرگ باشد.
نویسنده: Arijit Sarkar

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉