Bittrex ممکن است در بحبوحه ورشکستگی در فلوریدا با اقدامات اجرایی روبرو شود


یک پرونده دادگاه ورشکستگی از دفتر مقررات مالی فلوریدا نشان داد که تنظیم کننده هنوز “اختیار اداری” برای هزینه بیت ترکس دارد.

دفتر مقررات مالی فلوریدا در حال بررسی طرح شکایت علیه صرافی ارز دیجیتال Bittrex مستقر در ایالات متحده است که در ماه می برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 ثبت نام کرده است.

براندون گرینبرگ، دستیار مشاور عمومی دفتر مقررات مالی فلوریدا (OFR)، در پرونده ای در تاریخ 5 ژوئیه به دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه دلاور گفت که تنظیم کننده ایالتی در مورد نقض ادعایی Bittrex از قانون فلوریدا مطلع شده است. به گفته گرینبرگ، OFR هنوز «اختیار اداری» در مورد اینکه آیا بیتترکس را شارژ کند، داشت.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در 17 آوریل علیه Bittrex شکایت کرد، صرافی مجوز انتقال پول فلوریدا خود را در 30 آوریل تحویل داد، و Bittrex در 8 می ورشکستگی خود را اعلام کرد. بر پیگیری شکایت ما تأثیر می گذارد، که شامل ادعاهایی مبنی بر اینکه شرکت دارایی های مشتری را با سرمایه در گردش تفکیک نکرده است، وثیقه وثیقه را انجام نداده است، و شکایت دیگری که از پرونده دادگاه حذف شده است.»

مرتبط با: Bittrex اختیارات SEC را در دعوای کریپتو به چالش می کشد و به دنبال استیضاح است

اقدام اجرایی SEC، تشکیل پرونده ورشکستگی و طرح دعوی قضایی احتمالی در فلوریدا پس از آن صورت می گیرد که Bittrex اعلام کرد که فعالیت خود را تا آوریل در ایالات متحده متوقف می کند و به استناد “تداوم عدم اطمینان نظارتی” در این کشور است. این صرافی در 15 ژوئن اعلام کرد که برخی از کاربران تا 31 آگوست می توانند به حساب های خود دسترسی داشته باشند و وجوه خود را برداشت کنند.

اگرچه SEC در ماه آوریل اتهامات جداگانه ای علیه Bittrex Global مطرح کرد، اما بازار سهام جهانی تا حد زیادی تحت تأثیر مسائل نظارتی و مالی بازار سهام ایالات متحده قرار نگرفت. این شرکت جهانی در لیختن اشتاین و برمودا حسابرسی می شود.

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده جرایم مربوط به رمزنگاری را تشدید می کنند


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *