نکات Bitstamp در مورد فهرست کردن Epic Dogwifhat (WIF) در Robinhood US


ممکن است به زودی ارز دیجیتال میم محبوب Dogwifhat (WIF) در پلتفرم تجاری متمرکز اصلی ایالات متحده Robinhood فهرست شود. Bitstamp در پستی در شبکه اجتماعی X به این موضوع اشاره کرد.

بنابراین صرافی اروپایی، که به زودی پس از اعلام خرید آن در اوایل ماه جاری، زیر چتر رابین‌هود قرار خواهد گرفت، به سؤالات مربوط به قیمت و در دسترس بودن WIF در ایالات متحده پاسخ داد، رابین‌هود گفت که قیمت فعلی 2.06 دلار تنها آغاز است، با یک فهرست قریب‌الوقوع. او ادعا کرد که بود. اشاره کرد.

مرتبط با

اقدام Robinhood برای به دست آوردن Bitstamp، یک بازیگر اصلی در صحنه مبادلات ارز دیجیتال اروپا با بیش از 50 مجوز در سراسر جهان، آن را در موقعیتی عالی برای گسترش پیشنهادات خود از جمله Dogwifhat قرار می دهد.

بدون Coinbase، بدون مشکل

یک لیست بالقوه در Robinhood US نیز یک معامله بزرگ برای Dogwifhat به همراه گنجاندن آن در Binance در اوایل سال جاری خواهد بود. علیرغم رشد باورنکردنی WIF از نوامبر 2023، زمانی که برای اولین بار به عنوان ادای احترام به یک سگ نمادین کلاه بر سر راه اندازی شد، هنوز فهرستی را در پلتفرم های اصلی ایالات متحده خارج از Kraken تضمین نکرده است.

بسیاری انتظار داشتند که آن را در کوین بیس، بزرگترین صرافی رمزارز ایالات متحده راه اندازی کند، اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.

""
تبدیل WIF به USD CoinMarketCap

از زمان شروع، Dogwifhat از صفر به ارزش 4.88 دلار برای هر توکن، با ارزش بازار 13 میلیارد دلار و حجم معاملات 365 میلیون دلار افزایش یافته است. این ارقام نشان می دهد که با وجود شروع به عنوان یک میم چقدر محبوب شده است.

مرتبط با

با برنامه‌ریزی Robinhood برای به دست آوردن فهرست شایعات Bitstamp و WIF، ناظران صنعت برای پیشرفت‌های بیشتری آماده می‌شوند که می‌تواند آینده Dogwifhat را در بازار ارزهای دیجیتال شکل دهد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید