BitMEX XRP را برای معاملات نقطه ای در میان افت شدید قیمت فهرست می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • BitMEX معاملات نقطه ای XRP و ATOP را آغاز خواهد کرد
  • با کاهش قیمت، 24.6 میلیون XRP به Bitstamp ارسال شد

در یک پست وبلاگ اخیر، صرافی BitMEX فهرست آتی جفت های جدید XRP و Cosmos (ATOM) را در این هفته اعلام کرد.

BitMEX معاملات نقطه ای XRP و ATOP را آغاز خواهد کرد

در این مقاله آمده است که در ساعت 04:00 UTC در 20 مارس، این ارزهای رمزپایه محبوب در محل BitMEX راه اندازی می شوند و کاربران می توانند آنها را تبدیل، واریز و معامله کنند.

هر دو XRP و ATOM در برابر استیبل کوین USDT از طریق دفتر سفارش باز معامله خواهند شد. با استفاده از کیف پول BitMEX، کاربران می توانند XRP و ATOM را واریز و برداشت کنند و این ارزهای دیجیتال و همچنین بیش از 30 ارز دیجیتال دیگر از جمله بیت کوین، اتریوم، کاردانو و دوج را تبدیل کنند.

چهار سال پیش، XRP توسط آن صرافی اضافه شد تا با اهرم 50 برابری در برابر دلار معامله شود.

همانطور که قبلا اعلام شد، در 12 مارس BitMEX XRP/BTC را راه اندازی کرد تاریخ تسویه قراردادهای آتی XRPM24 28 ژوئن 2024 است. در 20 فوریه، قرارداد آتی XRPH24 برای همین جفت راه اندازی شد و انتظار می رود که قرارداد در 29 مارس – 10 روز بعد تسویه شود.

با کاهش قیمت، 24.6 میلیون XRP به Bitstamp ارسال شد

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط ردیاب رمز ارز محبوب Whale Alert، یک تراکنش بزرگ XRP توسط ربات ها در 24 ساعت گذشته شناسایی شده است که یک نهنگ ناشناس تقریبا 30 میلیون XRP را به صرافی Bitstamp منتقل کرده است.

در مجموع 24,600,000 XRP بیل شد که معادل 14,849,775 دلار است. از آنجایی که این تراکنش توسط یک آدرس بلاک چین ناشناخته انجام شده است، جامعه در موضوع نظرات شروع به گمانه زنی در مورد ماهیت تراکنش و اینکه چه کسی ممکن است آن را آغاز کرده باشد، کرد.

با این حال، Bithomp کاوشگر مبتنی بر XRP فاش کرد که این تراکنش عظیم توسط یک کیف پول وابسته به آزمایشگاه ریپل انجام شده است. دو گزینه در اینجا امکان پذیر است. اولین مورد این است که دکاکورن ارز دیجیتال ریپل مقدار زیادی XRP را برای فروش از طریق Bitstamp ارسال کرد. مورد دوم در مورد فروش نیست، بلکه در مورد حمایت از سیستم پرداخت فراملی مبتنی بر بلاک چین ریپل است.

امروز، در 19 مارس، هشتمین ارز دیجیتال بزرگ XRP بیش از 11 درصد کاهش قیمت داشت و از 0.66829 دلار به 0.59113 دلار کاهش یافت. این کاهش شدید پس از تکمیل الگوی متقاطع طلایی که در سال 2024 مشاهده شد توسط XRP رخ داد. برخلاف انتظارات صعودی، ارز دیجیتال شروع به معکوس کرد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید