بنیانگذار BitMEX رشد بیت کوین را در بحبوحه افزایش نقدینگی دلار پیش بینی می کند


در این بیانیه، آرتور هیز علاقه مندان به بیت کوین را تشویق کرد تا تمرکز کنند و بر افزایش قابل توجه نقدینگی دلار تاکید کرد.

آرتور هیز، بنیانگذار BitMEX، دیدگاه‌هایی را درباره افزایش احتمالی بیت کوین در پلتفرم X ارائه کرد. همراه با نموداری که تغییرات موجودی توافقنامه بازخرید معکوس خالص (RRP) و حساب عمومی خزانه داری (TGA) را نشان می دهد، این پیام به طور خاص به جانت یلن وزیر خزانه داری با عنوان “Bad Gurl Yellen” اشاره می کند.

داخل اصطلاحآرتور هیز علاقه مندان به بیت کوین را تشویق به تمرکز کرد و بر افزایش قابل توجه نقدینگی دلار تاکید کرد. او پیشنهاد کرد که بیت کوین (BTC) احتمالاً منعکس کننده افزایش نقدینگی دلار است و روند مثبتی را در قیمت آن پیش بینی کرد.

نمودار نمایش داده شده تغییرات خالص موجودی RRP و NPL را نشان می دهد که نشان دهنده ارتباط احتمالی بین افزایش نقدینگی و حرکت مثبت بیت کوین است.

در همین حال، دارمافی، تحلیلگر ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشته شده است اعداد خاص تر در مورد X. در این پست یک قرارداد بازخرید معکوس (RRP) به ارزش 65 میلیارد دلار و مانده حساب عمومی خزانه داری (NPL) به میزان 35 میلیارد دلار برجسته شده است که منجر به افزایش قابل توجه نقدینگی خالص 106 میلیارد دلاری از 21 نوامبر شده است.

این اطلاعیه افزایش قابل توجه نقدینگی را در مدت زمان کوتاهی نشان داد که منعکس کننده تغییرات پویا در محیط مالی است. افزایش نقدینگی نشان دهنده پویایی در حال تغییر در بازارهای مالی است که توسط آرتور هیز تاکید شده است. سرمایه گذاران و علاقه مندان به بیت کوین از نزدیک این تزریق نقدینگی را مشاهده می کنند و اثرات بالقوه آن را بر بازار ارزهای دیجیتال پیش بینی می کنند.

در حالی که یکی از بنیانگذاران BitMEX ارتباط بین نقدینگی دلار و مسیر آینده بیت کوین را برجسته می کند، داده های خاص Dharmafi تأثیر افزایش نقدینگی را تقویت می کند. افزایش قابل توجه 106 میلیارد دلاری نقدینگی خالص از 21 نوامبر نشان دهنده تزریق سریع وجوه به سیستم مالی است و سؤالاتی را در مورد تأثیرات احتمالی بر طبقات مختلف دارایی از جمله ارزهای رمزنگاری شده ایجاد می کند.

مرتبط با: طلبکاران CoinFLEX از بازسازی OPNX ناراضی هستند: گزارش

همانطور که جامعه ارزهای دیجیتال با این مشاهدات و الگوهای در حال تحول دست و پنجه نرم می کند، تأثیر چهره های برجسته ای مانند جانت یلن در شکل دادن به پویایی بازار به موضوع اصلی گفتمان تبدیل می شود.

در همین حال، جانت یلن، بدبین به بیت کوین اخیرا به صرافی های ارزهای دیجیتال هشدار داد که از قانون پیروی کنند. در اطلاعیه اخیر وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ)، یلن بر اهمیت پیروی شرکت های ارز دیجیتال با مقررات تاکید کرد.

یلن بر اهمیت انطباق در صنعت ارزهای دیجیتال تاکید کرد و بر لزوم رعایت مقررات برای مشاهده مزایای فعالیت در سیستم مالی ایالات متحده تاکید کرد. این بیانیه پس از تصمیم وزارت دادگستری مبنی بر مجرم بودن بایننس در زمینه پولشویی و سایر اتهامات صورت می گیرد.

مجله: سؤالات بزرگ: مرگ کریپتوها چه خبر است؟
نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید