به لطف Airdrop موفق Arbitrum، کیف پول BitKeep به 10 میلیون کاربر رسید


در ماه مارس، این پلتفرم ادعا کرد که با موفقیت بیش از 560000 کاربر جدید را جذب کرده است.

BitKeep Wallet، راه حل غیرمتمرکز کیف پول دیجیتال چند زنجیره ای، اعلام کرد که تا آوریل از 10 میلیون کاربر گذشته است. این پلتفرم در ماه‌های اخیر رشد فوق‌العاده‌ای داشته است و تنها در ماه مارس بیش از 560000 کاربر جدید اضافه شده است. افزایش تعداد کاربران را می توان به چندین کمپین موفق با بلاک چین های محبوب مانند Arbitrum و Sui نسبت داد.

کمپین Arbitrum BitKeep شاهد راه اندازی موفقیت آمیز ARBK بود. این توکن بومی 708800 تراکنش زنجیره ای را ثبت کرد و برای بیش از 100000 کاربر که در ماموریت ها و رویدادهای مرتبط با کمپین شرکت داشتند پخش شد. در طول دوره کمپین، ARBK می تواند با ARB، نشانه محلی رسمی زنجیره آربیتروم مبادله شود و در نمودار محبوبیت اکوسیستم آربیتروم با 150000 آدرس دارنده توکن و 330000 حجم تعامل در رتبه اول قرار گیرد.

پس از موفقیت اخیر BitKeep، صرافی مشتقات ارزهای دیجیتال Bitget 30 میلیون دلار در این پلتفرم سرمایه گذاری کرده است. در نتیجه سرمایه گذاری، BitKeep به Bitget Wallet تغییر نام می دهد، اما به عنوان یک نهاد مستقل، هم از نظر عملیاتی و هم از نظر ساختاری به فعالیت خود ادامه می دهد. BitKeep روی ساخت اکوسیستم و توکن های مستقل خود تمرکز خواهد کرد و در عین حال از حقوق و منافع BitKeepers و دارندگان BKB موجود در طول دوره انتقال محافظت می کند.

طبق اعلامیه ارسال شده به کوین تلگراف، BitKeep قصد دارد با ارائه پشتیبانی زنجیره ای جدید برای Optimism و Conflux Space، و همچنین پشتیبانی غیرمتمرکز ادغام تبادل از سوی Swappi، Camelot و WOO Network، به گسترش عملکرد Swap خود ادامه دهد. BitKeep همچنین بر توسعه خط تولید خود تمرکز کرده است و قصد دارد MPC (محاسبات چند وجهی) و AA (انتزاع حساب) را بررسی کند. علاوه بر این، این شرکت به اشتراک گذاشت که در حال توسعه توابع مرتبط با Web3 DID (هویت غیرمتمرکز) و گسترش پشتیبانی از اکوسیستم zk-Rollup است.

مطالب مرتبط: BitKeep غرامت 8 میلیون دلاری اکسپلویت APK را تکمیل می کند و تغییر نام تجاری را اعلام می کند

در 24 مارس، Cointelegraph گزارش داد که آخرین Airdrop Arbitrum (ARB) توجه زیادی را به خود جلب کرده است، زیرا پلتفرم تحلیل بلاک چین Lookonchain گزارش داد که شکارچیان توکن نزدیک به 3.3 میلیون دلار ARB را در دو کیف پول جمع آوری کرده اند. اولین کیف پول 1.4 میلیون ARB از 866 آدرس دریافت کرد که بعداً برای تأمین نقدینگی به Uniswap اضافه شد. این مقدار ARB در حال حاضر حدود 2 میلیون دلار ارزش دارد. کیف پول دوم 933375 ARB به قیمت تقریبی 1.38 میلیون دلار از 630 آدرس دریافت کرد. این ادغام ها نشان می دهد که برخی از کاربران با جمع آوری مقادیر زیادی توکن ARB از ایردراپ استفاده کردند.
نویسنده: Judith BannermanQuist

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید