BitKeep جبران 8 میلیون دلار اکسپلویت APK را تکمیل می‌کند و تغییر نام تجاری را اعلام می‌کند


کیف پول بیت کیپ پس از سرمایه گذاری 30 میلیون دلاری هفته گذشته از سوی صرافی مشتقات ارز دیجیتال به همین نام، اکنون به عنوان کیف پول بیت گت شناخته می شود.

در 29 مارس، کیف پول چند زنجیره ای BitKeep اعلام کرد که به طور کامل به کاربران آسیب دیده از 7.2.9 خسارت پرداخت کرده است. اکسپلویت کیت بسته Android (APK) که در 26 دسامبر 2022 اتفاق افتاد. روز حادثه 7.2.9. به‌روزرسانی APK برای BitKeep به طور مخرب توسط هکرها اصلاح شد، که منجر به از دست رفتن حدود 8 میلیون دلار وجه از کاربرانی شد که این بدافزار را دانلود کردند.

به گفته BitKeep، تا 29 مارس، تمام 11090 کیف پولی که تحت تأثیر این حادثه قرار گرفته اند، بازپرداخت شده اند. علاوه بر این، BitKeep می‌گوید که کانال‌های خدمات مشتری آن برای رسیدگی به ادعاها و درخواست‌های «غیرقانونی» مختلف باز هستند.

در همان زمان، BitKeep پس از سرمایه گذاری 30 میلیون دلاری از صرافی مشتقات ارزهای دیجیتال به همین نام، با ارزش گذاری 300 میلیون دلار در هفته گذشته، به عنوان کیف پول Bitget تغییر نام خواهد داد. به عنوان بخشی از ادغام، BitKeep به صندوق حفاظت از کاربران Bitget 300 میلیون دلاری Bitget در صورت تهدیدات امنیتی آینده دسترسی خواهد داشت.

کوین کومو، مدیرعامل فعلی BitKeep نیز از سمت خود کناره‌گیری می‌کند، در حالی که Karry Cheung، مدیر ارشد محصولات فعلی شرکت، مدیرعامل جدید آن خواهد شد. Moka Han، مدیر ارشد BitKeep نظر داد:

ما با موفقیت خود را به عنوان یک کیف پول رمزنگاری معتبر با طیف گسترده ای از خدمات از جمله ذخیره سازی، صرافی، بازار NFT و موارد دیگر تثبیت کرده ایم. پس از پیوستن به اکوسیستم Bitget، ما احساس اطمینان بیشتری برای رقابت در بازار جهانی خواهیم داشت.

در همین حال، گریسی چن، مدیر عامل Bitget، گفت:

“ما با تیم BitKeep کار می کنیم تا پر استفاده ترین ویژگی های DeFi، صرافی، بازار NFT و DApps را برای میلیون ها کاربر در اکوسیستم Bitget ارائه دهیم.”

BitKeep برای گام‌های بعدی خود قصد دارد فناوری‌های جدیدی مانند محاسبات چند جانبه، انتزاع حساب، هویت غیرمتمرکز و مجموعه دانش صفر برای Bitget Wallet توسعه دهد. این کیف پول از زمان آغاز به کار از 9.5 میلیون کاربر فراتر رفته است.

مطالب مرتبط: کیف پول چند زنجیره ای BitKeep 30 میلیون دلار به ارزش 300 میلیون دلار جمع آوری می کند


نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید